خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۶ دی , ۱۳۹۷ساعت : ۰۱:۵۲کد مطلب: 12853

تقدیر از دو دهه خدمات محیط زیستی خسرو اعتماد

با اهداء لوح‌ تقدیر از سمت مدیران کل جهاد کشاورزی و حفاظت محیط زیست استان اصفهان، از نزدیک به ۲…

با اهداء لوح‌ تقدیر از سمت مدیران کل جهاد کشاورزی و حفاظت محیط زیست استان اصفهان، از نزدیک به ۲ دهه خدمات عام‌المنفعه «خسرو اعتماد» به محیط زیست گیاهی و جانوری منطق و ترویج فرهنگ محیط زیستی توسط ایشان تجلیل شد.

به گزارش کانال تلگرامی کاشان آنلاین، در آیینی همزمان با بزرگ‌داشت روز جهانی خاک شام‌گاه چهارشنبه ۵ دی‌ماه ۹۷ «حسین خادمی» رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان، به نمایندگی لوح‌های تقدیر مدیران کل جهاد کشاورزی و حفاظت از محیط زیست استان اصفهان را به «خسرو اعتماد» تقدیم و از خدمات وی تقدیر کرد.

این لوح به پاس فعالیت‌های ارزش‌مند در توسعه فرهنگ زیست‌محیطی با رویکرد حفاظت از پایداری منابع خاک و اراضی برای دست‌یابی به تغذیه و حیات سالم، در سطح استان، همزمان با ” روز جهانی خاک ” به مدیرعامل سازمان مردم‌نهاد جمعیت کویر سبز کاشان و تلاش‌گران عضو این مجموعه زیست محیطی اهدا شد.

جمعیت کویر سبز کاشان یک سازمان مردم‌نهاد است که نزدیک به ۲ دهه فعالیت‌های عام‌المنفعه در زمینه حفاظت از محیط زیست دارد و طی این دو دهه با برگزرای نشست‌های منظم هفتگی، همایش‌ها و نمایشگاه‌های موسمی و حضور در اغلب نمایشگاه‌ها، فرهنگ صحیح شهروندی در رابطه با حفاظت از منابع حیاتی محیط زیستی را ترویج نموده است.

خسرو اعتماد دبیر بازنشسته آموزش و پرورش کاشان در طی این سال‌ها مدیریت این مجموعه را بر عهده داشته و با پایمردی تلاش کرده است این فعالیت‌ها چشم‌گیر، پر رنگ و کاربردی در سطح شهر نهادینه شود.

اعتماد همچنین نمایندگی سازمان‌های مردم‌نهاد در فرمانداری شهرستان کاشان را بیش از دو دوره است که برعهده دارد و از این منظر نیز زبان گویا و نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد کاشان در عالی‌ترین نهاد اجرایی و تصمیم‌گیری شهر بوده‌است.

نشست‌های هفتگی جمعیت کویر سبز کاشان، بعدازظهر و شام‌گاه چهارشنبه‌ها در در محل دفتر جمعیت به آدرس خیابان امیرکبیر کوچه سلمان کوچه محبوبی پلاک ۳۰ طبقه پایین برگزار می‌گردد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.