خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 20:48کد مطلب: 11295

تقدیر از ملی‌پوش گلبال بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸جاکارتا

«محمد سرنجی استرکی» کارمند روشندل دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عضو تیم ملی گلبال بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸جاکارتا در حضور اعضای…

«محمد سرنجی استرکی» کارمند روشندل دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عضو تیم ملی گلبال بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸جاکارتا در حضور اعضای هیئت‌رئیسه، توسط رئیس دانشگاه مورد تقدیر قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، رئیس دانشگاه، عضویت محمد سرنجی استرکی در تیم ملی گلبال ایران جمهوری اسلامی را موجب غرور جامعه دانشگاهی کاشان دانست و گفت: بی‌شک تلاش و کوشش این همکار تلاش‌گر به‌عنوان عضوی از این تیم در دست‌یابی به این موفقیت تأثیر به‌سزایی داشته است.

دکتر ابراهیم کوچکی، نشاط و سلامت و توجه به ورزش را از مهم‌ترین راهبردهای این دانشگاه دانست و افزود: دانشگاه علوم پزشکی کاشان از این قهرمان ملی‌پوش و جهانی حمایت‌های ویژه‌ای خواهد کرد.

محمد سرنجی، پرافتخارترین ملی‌پوش کاشانی نیز بخش مهمی از موفقیت‌های ورزشی خود را مرهون حمایت‌های رئیس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی، دانست و به‌خاطر مساعدت‌های دانشگاه از آنان سپاس‌گزاری کرد.

تیم ملی گلبال ایران با حضور کارمند روشندل دانشگاه که امسال قهرمان بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا شد، تاکنون ۹ عنوان قهرمانی جهانی و آسیایی را کسب کرده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.