خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷ساعت : ۱۱:۲۵کد مطلب: 13360

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل آبفای کاشان

«رضا اردکانیان» وزیر نیرو با اهدای لوح از تلاش‌های «محمدرضا اسدی» مدیرعامل آبفای کاشان به خاطر تحقق اهداف صنعت آب…

«رضا اردکانیان» وزیر نیرو با اهدای لوح از تلاش‌های «محمدرضا اسدی» مدیرعامل آبفای کاشان به خاطر تحقق اهداف صنعت آب و افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب کاشان تقدیر و تشکر کرد.

اردکانیان یک شنبه گذشته (۹۷/۱۰/۲۳) به همراه «اسحاق جهانگیری» معاون رئیس جمهور برای افتتاح واحد دوم تصفیه خانه فاضلاب کاشان به این شهر سفر کرد.

برای افتتاح این بخش از تصفیه خانه ۱۳۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.


در بخشی از این لوح سپاس وزیر نیرو به مدیرعامل آبفای کاشان آمده است: توسعه و بالندگی صنعت آب و دستیابی به قله‌های پیشرفت مرهون تلاش خالصانه و کوشش ثمربخش کارکنان متعهد و متخصص و درایت و راهبری مدیران توانمندی است که دانش، تجربه و عمر گران‌بهای خود را صرف پویایی و ترفیع این صنعت نموده‌اند.
بدینوسیله از تلاش‌های مجدانه جنابعالی در راستای تحقق اهداف صنعت آب کشور و افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب کاشان بهره‌مند از وام بانک توسعه اسلامی تقدیر و تشکر می‌نمایم. »


لازم به ذکر است واحد دوم تصفیه‌خانه فاضلاب کاشان با اعتباری افزون بر ۱۳۳۰ میلیارد ریال یکشنبه ۲۳ دی‌ماه ۹۷ با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو و شماری از مسئولان کشوری استانی و شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.