خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۶ساعت : ۰۹:۵۳کد مطلب: 5298

تلگرام با ویژگی‌ها و امکانات جدید به‌روز شد

تلگرام ۴.۵ برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS با چندین ویژگی جذاب و جدید منتشر شد. این امکانات هنوز در…

تلگرام ۴.۵ برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS با چندین ویژگی جذاب و جدید منتشر شد. این امکانات هنوز در نسخه دسکتاب این نرم‌افزار اعمال نشده است.

در نسخه جدید تلگرام امکان ارسال همزمان چند عکس و فیلم با هم فراهم شده است تا کاربران بتوانند چندین عکس یا فیلم را در یک پست با هم روی تلگرام منتشر کنند. حداکثر ۱۰ عکس یا ویدیو را می‌توان همزمان در یک پست منتشرکرد. همچنین امکان حذف یک عکس یا فیلم از بین چند عکس منتشره‌شده در یک پست هم وجود دارد.

در نخسه جدید امکان چت با خود به امکان جدیدی به نام Saved Messag تغییر کرده. کاربران می‌توانند پیغام‌های مهم خود را از روی هر کانال یا گروهی در این بخش ذخیره و در آینده بدان‌ها مراجعه کنند. بخش Saved Message یک گزینه GoTo دارد که به کاربر با انتخاب آن، دوباره به محل پیغام اصلی برمی‌گردد.

در به‌روزرسانی جدید تلگرام، قابلیت پین‌کردن یک پیام در سوپرگروه‌ها، برای تمامی کاربران فراهم شده است تا یک پیغام را برای افزایش توجه و بازدید به بالای کانال پین کنند.

برچسب‌ها:,
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.