خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۵ساعت : 16:10کد مطلب: 3293

توضیحِ لغو سخنرانی دانشگاه، در سالن آزادی

انجمن اسلامی دانشگاه کاشان با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام برنامه‌های مراسم بزرگداشت ۱۶ آذر، برنامه «دعوت از مسئولین برای توضیح…

انجمن اسلامی دانشگاه کاشان با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام برنامه‌های مراسم بزرگداشت ۱۶ آذر، برنامه «دعوت از مسئولین برای توضیح در مورد روند لغو مجوز» را جایگزین برنامه سخنرانی‌ای کرد که دیروز توسط مسئولان این دانشگاه لغو شد.

 

انجمن اسلامی دانشگاه کاشان از «فاطمه صادقی» برای سخنرانی در همایش بزرگداشت ۱۶ آذر دعوت کرده بود. مسئولان دانشگاه با صدور مجوزِ برگزاری این مراسم، با سخنرانی صادقی موافقت کرده بودند اما یک روز قبل از برگزاری این سخنرانی، هیئت نظارت بر دانشگاه با ارسال نامه‌ای به دبیر انجمن اسلامی، مجوز صادر شده را لغو کرد.

 

انجمن اسلامی دانشگاه کاشان پس از انتشار خبر لغو سخنرانی صادقی، با انتشار اطلاعیه‌ای از برگزاری این مراسم، بدون حضور سخنران خبر داد.

 

متن کامل این اطلاعیه که در کانال تلگرامی انجمن اسلامی دانشگاه کاشان منتشر شده بدین شرح است:

 

«با سلام و احترام

انجمن اسلامی دانشجویان ضمن اعلام برگزاری مراسم سین برنامه‌ی امروز را به شکل زیر اعلام می‌دارد:

سخنرانی دبیر

پخش کلیپ

قرائت بیانیه

دعوت از مسئولین برای توضیح در مورد روند لغو مجوز

انجمن اسلامی دانشجویان از تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا در مراسم حضور به هم رسانند.

ساعت: ۱۸:۳۰

مکان: تالار آزادی»

 

روابط عمومی دانشگاه کاشان، صبح روز پانزدهم آذر نیز، با انتشار خبری، خبر  برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو با  سخنرانی «فاطمه هاشمی» را در این دانشگاه تکذیب کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.