خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۲ مهر , ۱۳۹۷ساعت : ۱۴:۰۴کد مطلب: 10944

تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه برگزار شد

تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان…

تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران و کارکنان دانشگاه سه‌شنبه ۱۰ مهرماه در سالن دکتر محمد قریب دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه در این نشست، از زحمات «دکتر همایون نادریان» در طول دوران تصدی معاونت آموزشی، دکتر «حمیدرضا بنفشه» در طول دوران تصدی معاون غذا و دارو، دکتر «حمیدی» در طول دوران تصدی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر «تقوی اردکانی» در طول دوران تصدی سرپرست دانشکده پزشکی و «محمد خبازی» در طول دوران تصدی مدیر حراست دانشگاه قدر دانی شد.

دکتر ابراهیم کوچکی، همچنین احکام دکتر تقوی اردکانی به عنوان معاون آموزشی، دکتر محسن تقی زاده به عنوان معاون غذا و دارو، دکتر حمیدرضا بنفشه به عنوان معاون تحقیقات و فناوری، دکتر سید امیر حسن متینی به عنوان سرپرست دانشکده پزشکی و نیز علی اکبر صالحی برزکی به عنوان مدیر حراست دانشگاه را به آنان ابلاغ و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.