خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۵ دی , ۱۳۹۷ساعت : ۲۳:۳۸کد مطلب: 12845

ثمره تلاش شما بر هیچ انسان منصفی پوشیده نیست

شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان  در پیامی به خطاب به «عباس زراعت» رئیس دانشگاه کاشان کسب موفقیت‌های پیاپی این دانشگاه…

شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان  در پیامی به خطاب به «عباس زراعت» رئیس دانشگاه کاشان کسب موفقیت‌های پیاپی این دانشگاه را در عرصه‌های بین المللی و ملی به وی، استادان و کارمندان این دانشگاه تبریک گفت.

 

در قسمتی از این پیام آمده است:بی شک ثمره تلاش‌ها و کوشش جناب‌عالى و همکارانتان در راستاى اعتلاى نام کاشان و کاشانى، بر هیچ فرد منصف، شریف و آزاده‌اى پوشیده و مکتوم نیست و در چشم همه خردمندان شایسته تقدیر و دعاى خیر است.

 

متن کامل پیام شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان بدین شرح است:

بسمه تعالی
رئیس محترم دانشگاه کاشان
جناب آقای پروفسور عباس زراعت

با سلام و عرض ادب و تقدیم احترام؛

کسب موفقیت های پیاپی دانشگاه کاشان باعث مسرت و افتخار همه علاقمندان به دانش و فرهنگ، خصوصاً مردم دیار سیلک و تمدن ٧٠٠٠ ساله کاشان بزرگ شده است.

کسب رتبه اول در بین دانشگاه‌های کشور در پایگاه رتبه بندی تایمز، رتبه اول لایدن در کیفیت پژوهش و رتبه اول بهره وری پژوهشی، رتبه ۱۰۷ جهانی و کسب رتبه دوم در بین دانشگاه‌های جامع کشور در نظام رتبه بندی و بین المللی گرین متریک، کسب رتبه جهانی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ در نظام رتبه بندی بین المللی تایمز درگروه مهندسی و فناوری و ۴۰۰ تا ۵۰۰ در گروه علوم فیزیکی و افزایش تعداد اساتید دانشگاه کاشان در بین یک درصد دانشمندان برتر جهان به پنج نفر از جمله افتخاراتی است که حاصل زحمات اساتید محترم دانشگاه کاشان و همچنین ثمره توانمندى، تجربه و کارآمدى آن استاد فرزانه در مدیریت این نهاد علمی و آموزشى است.

بی شک ثمره تلاش‌ها و کوشش جناب‌عالى و همکارانتان در راستاى اعتلاى نام کاشان و کاشانى، بر هیچ فرد منصف، شریف و آزاده‌اى پوشیده و مکتوم نیست و در چشم همه خردمندان شایسته تقدیر و دعاى خیر است.

این افتخارات و موفقیت‌ها، نشان دهنده آن است که با اقدامات موثر شما و همکاران‌تان از سویی و تعاملات روزافزون مجموعه دانشگاه با جامعه از سوی دیگر، بر پایه ظرفیت‌های والای دانشگاه و پتانسیل‌های عظیم شهر کاشان، می‌توان توسعه، پویایی و پیشرفت این منطقه فرهنگی و تاریخی را بیش از پیش سرعت بخشید.

در این راستا امیدواریم که اقدامات دیگر آن مجموعه از جمله ایجاد پارک علم و فناوری، زمینه ساز این مهم و قرین با موفقیت باشد و سنگ اندازی های مغرضان و فشارهای ناآگاهان، خللی در عزم و اراده شما وارد نکند.

مزید امتنان است که مراتب تقدیر و تشکر این مجموعه به عنوان بخشى از دوست داران توسعه و بالندگى کاشان را به اساتید گرانمایه و کارکنان بزرگوار و دانشجویان فرهیخته دانشگاه کاشان ابلاغ فرمایید.

با آرزوى بهروزى
شوراى هماهنگى اصلاح طلبان کاشان»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.