خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 04:53کد مطلب: 8486

جاده کمربندی جاده صلح است نه جاده اختلاف

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس‌شواری اسلامی، اختلافات در مورد جاده کمربندی و کنارگذر کاشان و آران…

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس‌شواری اسلامی، اختلافات در مورد جاده کمربندی و کنارگذر کاشان و آران و بیدگل را سوء‌تفاهم خواند توسط عده‌ای فرصت‌طلب بوجود آمده‌است.

سیدجواد ساداتی‌نژاد در سومین نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به این‌که بحث جاده کمربندی کاشان با کنارگذر کاشان و آران بیدگل دو بحث جدا از دیگر و متفاوت هستند، گفت: قاطی‌کردن دو بحث در شهرستان آران و بیدگل سبب اختلاف شده‌است.

وی افزود: کنارگذر کاشان و آران و بیدگل با هدف اجرای کریدور جاده ترانزیت شمال به جنوب کشور ایجاد‌شده اما جاده کمربندی کاشان همان رینگ دور شهر کاشان برای دسترسی آسان شهروندان دو شهرستان به هر نقطه از شهر و جلوگیری از ترافیک شهری است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با تأکید بر این‌که جاده کمربندی جاده صلح است نه جاده اختلاف، ابراز داشت: جاده کمربندی برای تسریع در دسترسی مردم کاشان و آران و بیدگل به مناطق مختلف شهری و اطراف بدون این‌که نیازی به ورود به داخل شهر و ترافیک شهری باشد تعبیه شده است و نیاز منطقه است. ضمنا ورود ماشین‌های سنگین مسیر ترانزیتی شمال جنوب کشور به آن ممنوع است.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.