خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۵ساعت : ۱۰:۴۲کد مطلب: 2927

کاپ قهرمانی لیگ دسته یک کاشان به تیم لتحر رسید

«سجادیه» با شکست ۴ بر ۲ تیم «پیروزی» جشن قهرمانی خود را برای دومین سال متوالی برگزار کرد. تیم سجادیه…

«سجادیه» با شکست ۴ بر ۲ تیم «پیروزی» جشن قهرمانی خود را برای دومین سال متوالی برگزار کرد.
تیم سجادیه لتحر، مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات، در آخرین دیدار خود در لیگ دسته ۱ به مصاف تیم پیروزی رفت که در آغاز این دیدار دو بار توسط «سیدپیمان حسنی» و «علیرضا دارچه» دروازه اش باز شد ولی با حملات مداوم خود توانستند توسط «حسین داروغه» مهاجم خود، سه گل بزند تا نیمه اول را با برتری ۳ بر ۲ به رختکن برود.
با آغاز نیمه دوم تیم پیروزی برای فرار از شکست به میدان آمد ولی بازیکنان سجادیه به خوبی توانستند بازی را ادراه کنند. آنها در لحظات تلف شده بازی، گل چهارم را توسط «مرتضی عرشی» به ثمر برسانند تا با برد ۴ بر۲ جشن قهرمانی خود را برای دومین سال پیاپی برگزار کنند.
سجادیه لتحر با قهرمانی درلیگ دسته ۱ فوتبال کاشان جواز حضور در لیگ اول آسیاویژن استان اصفهان را کسب کرد.
تیم یاران لتحر نیز که امسال اولین حضور خود را درلیگ دسته یک تجربه می کند در بازی آخر خود برابر تیم پرقدرت کویر ۳ بر ۲ شکست خورد و شانس کسب عنوان نایب قهرمانی را از دست داد و در نهایت با ۱۵ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.
منطقه لتحر امسال در حالی دو تیم در لیگ دسته فوتبال داشت که با وجود استعدادهای فراوان در فوتبال از هر گونه امکانات ورزشی محروم است. سالن ورزشی این منطقه یک دهه است که با وجود وعدههای مکرر مسئولان هنوز تکمیل نشده است.
اسامی تیم سجادیه لتحر: محمدرضا عبدالرحیمی , محمد حسین جوی، عباس رحیمیان، محسن رحیمیان، حمیدرضا آلوچه ای، جواد عبدالله زاده، سید جواد حسینی، حسین داروغه، مرتضی عرشی، عباس باقی ،علی هیزمی، ابوالفضل شاطری، محمد حسین خرمی، حسین گندمی، علیرضا جلالی ، مجتبی یزدانی، مصطفی قاسمی، ابوالفضل تقی زاده ، سید قوام سیدی، محسن رمضانی, محمد مهدی رعیت، علیرضا مهدی. تدارکات: علیرضا نوحه ای، سرپرست: عباس اربابی، مربی: اصغراربابی.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.