خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۷ساعت : ۲۰:۱۵کد مطلب: 11425

جایگاه چهارم آران و بیدگل در آزادسازی اراضی ملی

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: با همکاری یگان حفاظت از اراضی ملی، توانستیم رتبه چهارم آزادسازی…

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: با همکاری یگان حفاظت از اراضی ملی، توانستیم رتبه چهارم آزادسازی تصرفات ملی در استان اصفهان را به‌دست آوریم.

«مجتبی آراسته» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی یک بدعت و فرهنگ اشتباه در بین مردم شده و باید مردم را با فرهنگ‌سازی به این اشتباه آشنا کنیم که در معاملات زمین٬ استعلام از واحد املاک و حقوقی اداره راه و شهرسازی بگیرند.

وی افزود: البته تا حدودی در چند سال گذشته با آشنایی بیشتر مردم، همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی کنترل خوبی صورت گرفته است، ولی با این حال همچنان افراد سودجو مردم را به دام می‌اندازند و با تصرف غیرقانونی زمین‌های ملی را به افراد ناآگاه می‌فروشند.

آراسته به آزادسازی زمین‌های تصرفی اشاره کرد و گفت: در چند سال اخیر زمین‌های زیادی به ارزش حدود ۲۵۰ میلیارد ریال آزادسازی شده و این میزان در ۳۱ مرحله صورت گرفته است و با همکاری مردم و مسئولان توانستیم رتبه چهارم مبارزه و آزادسازی اراضی متصرف دولتی و ملی را در سطح استان اصفهان کسب کنیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.