خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, 1 آبان , 1396ساعت : 23:43کد مطلب: 5133

جدال مدیر پوشاک قهرود و رئیس تامین اجتماعی کارگران را به کاشان کشاند

محدثه میرکمال اردستانی: «عباس علی قپانی پور» معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان، اجتماع اعتراضی کارگران پوشاک قهرود در مقابل فرمانداری…

محدثه میرکمال اردستانی: «عباس علی قپانی پور» معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان، اجتماع اعتراضی کارگران پوشاک قهرود در مقابل فرمانداری را حاصل «بهانه جویی» مدیر این کارخانه برای پرداخت نکردن بدهی اش به تامین اجتماعی و سخت گیری رئیس تامین اجتماعی دانست و گفت اگر فردا درِ کارخانه به روی کارگران باز نشود «حتما» از مجاری قانونی با مدیر آن برخورد می شود.

 

کارگران کارخانه ی تولیدی پوشاک قهرود صبحِ امروز پس از روبرو شدن با در بسته کارخانه‌شان به کاشان آمدند و  روبروی اداره‌ی تعاون و فرمانداری این شهرستان تجمع کردند تا «مسئولان صدایشان را بشنود».

 

قپانی پور گفت در زمان تجمع کارگران در فرمانداری حضور نداشته اما صدای آنها را شنیده و موضوع را پیگیری کرده است.

 

کارخانه پوشاک قهرود بیش از ۴۰ سال قدمت دارد و پوشاک بافتنی و کشباف به کشورهای دیگر صادر می‌کند.

 

قپانی پور در گفت‌وگو با «مشکات آنلاین» گفت این کارخانه ۱۲ میلیون به تامین اجتماعی بدهکار بوده و در عین حال مدیر آن برای دریافت «مفاصا حساب» به تامین اجتماعی کاشان مراجعه کرده است و وقتی با سخت گیری بیش از حد رئیس تامین اجتماعی روبرو شده «این قائله را به راه انداخته است.»

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کاشان گفت هیچ مشکل در گردش مالی این کارخانه وجود ندارد و حالا که موضوع به اینجا رسیده تنها راه حل مساله طی کردن مسیر قانونی و  پرداخت بدهی تامین اجتماعی است.

 

او اموال تامین اجتماعی را «حق الناس» نامید و گفت تامین اجتماعی از این مبالغ باید به افراد تحت پوشش خود خدمات بدهد و اگر قرار باشد هر شرکتی بدهی خود را نپردازد چگونه این خدمات به کارگران ارائه شود؟

 

قپانی پور گفت جای تعجب است که چطور کارخانه‌ای که ۸۰ کارگر دارد نمی‌تواند ۱۲ میلیون بدهی خود را بپردازد.

 

تلاش‌های خبرنگار مشکات آنلاین برای گفت‌وگو با اعضای شورای شهر قهرود و رئیس شعبه تامین اجتماعی کاشان  تا لحظه انتشار خبر به جایی نرسیده است.

 

به محض دریافت اطلاعات بیشتر آن را برای مخاطبان منتشر می کنیم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

یک پاسخ به “جدال مدیر پوشاک قهرود و رئیس تامین اجتماعی کارگران را به کاشان کشاند”

  1. Hesan گفت:

    مرسی مهندس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.