خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : 22:45کد مطلب: 7639

جست‌وجو تا مشخص‌شدن سرنوشت گردشگر ادامه می‌یابد

مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان در گفت‌گو با کانال شهر خبر آران و بیدگل تاکید کرد: عملیات جست‌و‌جو…

مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان در گفت‌گو با کانال شهر خبر آران و بیدگل تاکید کرد: عملیات جست‌و‌جو تا مشخص‌شدن سرنوشت گردش‌گر گم‌شده در کویر مرنجاب ادامه می‌یابد.

«منصور شیشه‌فروش» با مثبت ارزیابی کردن اقدامات نیروهای امداد و نجات و مجموعه مدیریت بحران آران و بیدگل در این حادثه خاطرنشان ساخت: برای مدیریت بحران، نجات جان یک نفر با صدها نفر فرقی نمی‌کند و ما وظیفه داریم تمام تلاش خود را داشته باشیم.

شیشه‌فروش با بیان این‌که در این عملیات از امکانات استان‌های سمنان، تهران، قم و شهرستان کاشان هم استفاده شده تصریح کرد: امکانات پرواز بالگرد، پهپاد به کمک نیروهای امداد و نجات در حال جست‌وجو هستند و تصاویر زیادی از پهبادها در حال پایش لحظه به لحظه منطقه است.

وی اضافه کرد: امروز هم ۲۷ نفر جستجو را ادامه دادند و فردا (یک‌شنبه) در صورت مساعد بودن شرایط جوی در سه جبهه ادامه خواهد یافت.

مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان با اعلام این‌که: ردیابی سه خط تلفن همراه گردشگر مفقود‌شده موفقیت‌آمیز نبوده، اظهارداشت: ادامه جست‌و‌جو با سیستم‌های نوین که در اختیار وزارت ارتباطات در تهران است در حال انجام است تا از طریق شماره سریال گوشی، محل دقیق گمشده مشخص شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.