خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : ۲۱:۱۴کد مطلب: 8066

جسد گمشده کویر مرنجاب در حوالی قم پیدا شد

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل از یافتن جسد گردش‌گری که یک‌ماه پیش در کویر مرنجاب مفقود شده بود،…

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل از یافتن جسد گردش‌گری که یک‌ماه پیش در کویر مرنجاب مفقود شده بود، در حوالی پالایشگاه قم خبر داد

مجید نوری در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان، گفت: جسد این گردشگر از سوی چند نفر از ساربانان در حوالی پالایشگاه قم پیدا و توسط تعدادی از راهنمایان محلی شناسایی شد.

سه گردش‌گر یک‌شنبه ۱۲ فروردین‌ماه گذشته بدون راهنما وارد کویر شده و پس از عبور از رمل‌ها وارد مکانی باتلاقی شدند. دو نفر از این سه نفر پیدا شدند، اما یکی از آن‌ها پیدا نشد و عملیات سنگین برای جست‌وجوی او پس از یک هفته متوقف شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان ۱۸ فروردین‌ماه با اشاره به پایان یافتن عملیات جست‌و‌جوی گمشده کویر مرنجاب گفته‌بود: کل کویر توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان اصفهان و استان قم منطقه مربوط به خودش و استان تهران منطقه ورامین تفحص شد اما متأسفانه هیچ رد و نشانی از گمشده پیدا نشد و خانواده فرد گمشده که شاهد فعالیت‌های پی‌درپی نیروهای تفحص بودند قانع شدند که فرزندشان در کویر نیست.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.