خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 02:06کد مطلب: 17272

در هفتمین جلسه رسمی شورای هنری کاشان مطرح شد:

جشنواره موسیقی سنتی در کاشان برگزار می‌شود

مشکات آنلاین: هفتمین جلسه رسمی شورای هنری کاشان تشکیل شد. در این جلسه که در سالن کنفرانس شهرداری کاشان به…

مشکات آنلاین: هفتمین جلسه رسمی شورای هنری کاشان تشکیل شد.

در این جلسه که در سالن کنفرانس شهرداری کاشان به ریاست شهردار و رئیس شورای هنری برگزار شد، برنامه های نماینده محترم موسیقی از جمله برگزاری جشنواره منطقه ای موسیقی کاشان بزرگ ،طرح آکادمی آوای برتر ، طرح کتاب مشاهیر موسیقی کاشان و طرح ساخت سرود کاشان پیشنهاد، و از سوی شورا بعد از بررسی مورد تصویب قرار گرفت.

رئیس شورای هنر شهرداری کاشان ضمن ابراز خرسندی از این جشنواره، به جایگاه چند هزاره هنر کاشان پرداخت و افزود: کاشان با پیشینه فرهنگ و هنر غنی ، قطعا جایگاه ویژه ای در سطح ملی دارد که از این رو باید به جایگاه هنر و هنرمند بیشتر پرداخته شود.

وی با اشاره به ثبت روز کاشان در شهریورماه از اجرای سرود کاشان توسط ظرفیت های این شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: نماینده موسیقی با پیگیری و تشکیل گروه این مهم را تحقق بخشد.

در ادامه هم برنامه و طرح های نماینده  محترم رشته مجسمه سازی جهت تصویب نهایی ارائه شد که نمایندگان به برگزاری سمپوزیوم هفت سنگ در سال ۱۳۹۹ و ساخت سه تندیس از مشاهیر به نام کاشان در سال ۱۳۹۸ رای دادند.

رئیس شورای هنر ضمن اشاره به نصب تندیس امیرکبیر در بیست و نهم اسفندماه سال ۹۷ در کاشان، ابراز امیدواری کرد که این سه تندیس نیز در ۲۹ اسفند ماه سال جاری نصب گردند.

برگزاری سمپوزیوم سردیس های مشاهیر کاشان هم بعد از بررسی نهایی، به تصویب اعضای شورای هنری جهت اجرا در سال ۹۸ رسید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.