خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۶ساعت : 00:16کد مطلب: 5056

جلوگیری از توزیع کتاب «نامه‌ای برای فردا» در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

توزیع کتاب «نامه‌ای برای فردا»  اثر رئیس جمهور دولت اصلاحات با فشار مسئولان «مربوط و بعضا نامربوط» در دانشگاه علوم پزشکی کاشان…

توزیع کتاب «نامه‌ای برای فردا»  اثر رئیس جمهور دولت اصلاحات با فشار مسئولان «مربوط و بعضا نامربوط» در دانشگاه علوم پزشکی کاشان متوقف شد.

 

کانال خبری انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با انتشار این خبر نوشت: این درحالی بود که دقایقی قبل از آن و در حضور برخی مسئولین، این عمل دانشجویان با استعلام از وزارت بهداشت قانونی و بدون هیچ مشکلی اعلام شد.

 

در قسمتی از این متن آمده است: تا چه زمانی سلیقه بر قانون حاکم خواهد بود و نهادهای انتصابی ، مانع تشکیلات انتخابی دانشجویان خواهندشد؟ آیا در شرف ورود به قرن ١۵ شمسی و در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این حرکات از فکر و اندیشه دانشجویان پیرامون این مسائل جلوگیری می کند؟

 

انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در توضیح روند توقف توزیع این کتاب نوشته است: دانشجویان حاضر در غرفه انجمن اسلامی درحالی که کتابی قانونی و دارای مجوز از رییس دولت اصلاحات را به دانشجویان علاقه‌مند هدیه می‌دادند، از صبح با فشار همه جانبه و تماس های تلفنی مسئولین مربوط و بعضا نامربوط، بدون استناد به هیچ ماده و تبصره قانونی و به گفته خود «بنا بر مصلحت» از توزیع این کتاب منع شدند.

 

در پایان این متن آمده است: انجمن اسلامی از راه‌های قانونی پیگیری‌های لازم را به عمل آورد و همچنان مشغول مذاکره جهت پیشگیری از ادامه این بی‌قانونی و تصمیم ناآگاهانه می باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.