خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۵ساعت : ۲۰:۰۸کد مطلب: 3151

حضورتان مایه مباهات دارالمومنین کاشان است

بخشدار بخش مرکزی کاشان با صدور پیامی، حضور ماهنامه «مردم کویر» را در نمایشگاه مطبوعات «مایه مباهات خطه دارالمومنین کاشان»…

بخشدار بخش مرکزی کاشان با صدور پیامی، حضور ماهنامه «مردم کویر» را در نمایشگاه مطبوعات «مایه مباهات خطه دارالمومنین کاشان» نامید.

 

«محمدرضا قاسمی» در این پیام با اشاره به تلاش این ماهنامه در اطلاع‌رسانی و تحلیل مسائل نوشته است: ماهنامه مردم کویر که زبان گویا و عرضه کننده شناسنامه و هویت تاریخی  و فرهنگی شهرستان کاشان است و در مدت عمر کوتاه خود، با تعمیق باورها و ارزش های انسانی و اسلامی ، پل ارتباطی مردم و مسئولین منطقه جهت رفع مشکلات مبتلا به گشته و با تحلیل بموقع و دقیق، موانع مشارکت اجتماعی را هموار نموده است.

 

متن کامل این پیام بدین شرح است:

 

نمایشگاه مطبوعات، فرصت مغتنمی است تا اصحاب رسانه در قالب همایشی ملی، بتوانند به تبادل تجربیات، و دستآوردهای حاصل از آن بپردازند و اقبال و انزجار افکار عمومی جامعه را از نحوه عملکرد خود با لعیان مشاهده نموده و به ارزیابی خود در نگرش عمومی مبادرت نمایند . نمایشگاه مطبوعات همچنین در نقشی دیگرمی تواند به انعکاس ویژگی‌ها و شرایط موجود نقاط کشور پرداخته و در شناساندن معضلات و مشکلات محلی ، گامهای مؤثر بردارد.

 

حضور مطبوعات محلی، این مهم را دنبال نموده و ضمن تقویت باورها و ارزش های محلی، به کارگشایی در جهت رفع مشکلات موجود هم کمک می نمایند.

 

ماهنامه مردم کویر که زبان گویا و عرضه کننده شناسنامه و هویت تاریخی  و فرهنگی شهرستان کاشان است و در مدت عمر کوتاه خود، با تعمیق باورها و ارزش های انسانی و اسلامی ، پل ارتباطی مردم و مسئولین منطقه جهت رفع مشکلات مبتلا به گشته و با تحلیل بموقع و دقیق، موانع مشارکت اجتماعی را هموار نموده است در سال‌جاری هم به عنوان تنها رسانه حاضر شهرستان کاشان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور تمام قد مایه مباهات خطه دارالمؤمنین کاشان گردید و به عنوان نماینده بخش مرکزی کاشان به رسالت و وظیفه ذاتی طبع و نشر و انعکاس رویدادها مبادرت ورزید. اینجانب بر خود فرض می‌دانم از وظیفه شناسی و اقدام به موقع و تلاش مجدانه این رسانه مردمی بخش مرکزی شهرستان تشکر نموده توفیقات روز افزون مدیر مسئول محترم و سایر همکارانشان را از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمایم .

 

محمد رضا قاسمی – بخشدار مرکزی کاشان

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.