خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : 19:47کد مطلب: 15466

حضور بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی در اردوی تیم ملی

مشکات‌آنلاین – سه نفر از بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی نمایندگان استان اصفهان به اردوی تیم ملی رده سنی…

مشکات‌آنلاین – سه نفر از بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی نمایندگان استان اصفهان به اردوی تیم ملی رده سنی کمتر از ۹ و۱۱ سال دعوت شدند.

با اعلام اسامی جدید کمیته استعداد یابی فدراسیون اسکواش سه نفر از بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی نمایندگان استان اصفهان به اردوی تیم ملی رده سنی کمتر از ۹ و۱۱ سال دعوت شدند.
کمیته استعدادیابی فدراسیون پس از آخرین فراخوان رده های سنی کمتر از ۹ و ۱۱ سال در باشگاه انقلاب تهران اسامی برگزیدگان را برای بررسی مرحله دوم در اردوی ارومیه دعوت نمود
مرحله دوم اردوی استعداد پروری کشوری از روز سه شنبه هفت خردادماه به میزبانی استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه آغاز خواهد شد و تا ۱۰ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
در این مرحله از اردو، ۳۰ اسکواش کار در رده سنی کمتر از ۹ و ۱۱ سال را در بخش دختران و پسران به اردو فراخوانده شده اند.
کادرفنی این اردو را مسلم نجفی از اصفهان و ندا سروش از تهران و محمد مهدی حسن پور از فارس بر عهده خواهند داشت و ایرج قنبری و فرید سیفی و مریم جمشیدی و بفرین ذکی از استان آذربایجان غربی کادر فنی را یاری خواهند کرد.
از استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه باران روحانی تنها نماینده استان در این اردو خواهد بود.
اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح ذیل است:
در بخش دختران :
شاینا امیری از تهران، نیکی هاشمی از کرمان، هستی امیدی از اصفهان، ستایش سلطانی از خراسان رضوی، باران روحانی از آذربایجان غربی، پرنیان نجفی از اصفهان، هستی کاشی از سمنان، فاطیما قانعی از مرکزی، عسل محمدی از مرکزی، هانیه بذرافشان از اصفهان، ستایش بیابان پور از اصفهان، آدرینا مجیدی از تهران، هستی شمیرانی از تهران، نازنین زهرا جلیلی فاضل از آذربایجان شرقی، آمنا اسفندیاری از گیلان
در بخش پسران :
دانیال مقری از گلستان، عرشیا عظیمی یگانه از کرمان، امیر محمد اسمعیل زاده از زنجان، امیر مهدی خراشادی زاده از خراسان جنوبی، فرزاد حق خواه از خراسان جنوبی، باربد چاووشی از گیلان، کوشا مصلحی از تهران، ایلیا شیخ محمدی از البرز
ستایش بیابان پور، هستی امیدی و هانیه بذرافشان بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی به همراه پرنیان نجفی نمایندگان استان اصفهان دعوت شده به این اردو می باشند.

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.