خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۸ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : ۱۱:۵۴کد مطلب: 10288

حل شدن مشکل دانشجویان بازداشت شده اعتراضات دی‌ماه تا اول مهر

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در جمع تعدادی از استادان دانشگاه کاشان از حل شدن…

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در جمع تعدادی از استادان دانشگاه کاشان از حل شدن مشکل دانشجویان بازداشت شده اعتراضات دی ماه تا اوایل مهرماه خبر داد.

 

«غلامرضا غفاری» گفت با پیگیری‌های این وزرات‌خانه مشکل اکثر دانشجویان بازداشت شده اعتراضات اخیر حل می‌شود.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم روز گذشته از پس از بازدید از دانشگاه کاشان در جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه و معاونان وی، به بررسی مسائل فرهنگی این دانشگاه پرداخت.

 

این بازدید پیش از دیدار «منصور غلامی» وزیر علوم دولت روحانی از دانشگاه کاشان انجام شد.

 

بر اساس گزارش خبرنگار  مشکات آنلاین از دانشگاه کاشان، وزیر علوم روز دوشنبه ساعت ۱۶ در دانشگاه کاشان حاضر می شود و ساعت ۱۹ با خیرانی که در پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی با دانشگاه همکاری داشته‌اند دیدار می‌کند.

 

غلامی در این سفر چند طرح صنعتی و پژوهشی را افتتاح می کند.

 

راه‌اندازی مؤسسه مطالعات پیشرفته سعیدی، افتتاح خوابگاه دانشجویی، افتتاح آزمایش‌گاه همکار استاندارد در پژوهش‌کده اسانس‌های طبیعی دانشگاه در قمصر و بهره برداری از دستگاه تصفیه پسماند گلاب بخشی از این طرح‌هایی است که قرار است با حضور وزیر افتتاح شود.

 

همچنین شنیده شده در آینده نزدیک «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از دانشگاه کاشان بازدید می کند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.