خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : 23:27کد مطلب: 7599

حمایت از تولید ایرانی باید از مسئولان آغاز شود

سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جمع معتکفین در مصلی بقیه الله الاعظم(عج) کاشان با اشاره به نامگذاری سال…

سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جمع معتکفین در مصلی بقیه الله الاعظم(عج) کاشان با اشاره به نامگذاری سال ۹۷به عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهارداشت: در سال گذشته از ظرفیت‌های کشور آنگونه که انتظار مقام معظم رهبری بوداستفاده نشد اما امیدواریم در سال جدید با تکیه بر مردم بویژه جوانان گام بلندی را در اجرای فرامین رهبری برداریم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در خصوص حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد :با خرید کالای ایرانی که حاصل دسترنج کارگر ایرانی است باید در جهت به حرکت در آوردن اقتصاد داخلی اقدام کنیم.
وی با تاکید بر این موضوع که تولید کننده داخلی باید کیفیت کالای خود را افزایش دهد تاکید کرد:با افزایش کیفیت کالای داخلی سمت و سو به خرید اجناس ایرانی افزایش خواهد یافت که در همین راستا حمایت از تولید ایرانی باید از مسئولان شروع شود.

استاد دانشگاه تهران افزود: یکی از مهمترین مولفه هایی که می تواند به تحقق شعار امسال کمک کند حمایت و غیرت ملی است.

سید جواد ساداتی نژاد گفت:بسیاری از کشورهای موفق در تولید مانند ژاپن با تکیه بر حمایت و عرق ملی توانستند اقتصاد کشور خود را به تعالی برسانند.

وی در ادامه از اعتکاف به عنوان عملی ارزشمند یاد کرد و گفت :حضور جوانان در این مراسم پر فضیلت نشان از ایمان به خدا و توحید محوری در ملت ایران است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل تصریح کرد:همین جوانان باید راه جدیدی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم با تکیه بر این راه به منویات مقام معظم رهبری جامع عمل بپوشانیم.

منبع : تسنیم

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.