خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۷ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 09:25کد مطلب: 17709

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی:

اردستان از طرح استان اصفهان شمالی خارج شد

مشکات آنلاین: حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد: اردستان، از طرح استان اصفهان شمالی خارج شد. نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی به خروج…

مشکات آنلاین: حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد: اردستان، از طرح استان اصفهان شمالی خارج شد.

نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی به خروج و تغییر وضعیت این شهرستان در طرح استان شمالی اشاره کرد و گفت: هنوز در خصوص اجرای طرح اصفهان شمالی بررسی و کارشناسی های دقیق و نظر سنجی مردمی نشده است.

حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد افزود: البته برخی نمایندگان همچنان پیگیر اجرای طرح هستند که برای اردستان این پرونده مختومه شده است.

وی با بیان اینکه در صورت اجرای این طرح شهرستان های کاشان، خوانسار، گلپایگان، بخشی از میمه و نطنز از استان اصفهان جدا می شود گفت: در این خصوص خواسته‌ایم تا بین استان‌ها جلساتی برگزار و تکلیف این موضوع مشخص شود.

طباطبایی نژاد به تبدیل مهاباد از سال ۷۴ از دهستان به شهر و اکنون به بخش با تصویب هیات دولت در اسفند ۹۷ نیز اشاره کرد و افزود: تبدیل شدن این منطقه به بخش، افزایش اعتبارات، حضور ادارات برای حل مسائل شهروندان، رشد منطقه و مورد توجه قرار گرفتن از سوی مسؤولان و کاهش مهاجرات را به همراه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.