خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 10:39کد مطلب: 8169

خسارت سیل آران و بیدگل ۹۰ میلیارد تومان برآورد شد

فرماندار آران و بیدگل از وارد‌آمدن خسارت نزدیک به ۹۰۰ میلیارد ریالی جاری‌شدن سیل در نتیجه بارش‌های هفته‌های گذشته در…

فرماندار آران و بیدگل از وارد‌آمدن خسارت نزدیک به ۹۰۰ میلیارد ریالی جاری‌شدن سیل در نتیجه بارش‌های هفته‌های گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، «ابوالفضل معینی‌نژاد» شام‌گاه به خبرنگاران گفت: وقوع سیل در بخش مرکزی و کویرات آران و بیدگل در هفته گذشته آسیب‌های زیادی به بخش‌های کشاورزی، راه‌ها، منابع طبیعی و معابر شهری و روستایی وارد کرد
.
وی افزود: بارش‌های نیمه اردیبهشت‌ماه امسال در مناطق مختلف شهرستان آران و بیدگل، همچنین سبب آب‌گرفتگی برخی واحدهای مسکونی، تخریب تاسیسات زیربنایی، دام‌داری‌ها و طغیان رودخانه‌های فصلی شده است.

راهداری آران و بیدگل، خسارت وارد شده از بارندگی‌ها به جاده‌های این شهرستان را ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

همچنین رئیس اداره جهاد کشاورزی این شهرستان، از خسارت ۴۸۰ میلیارد ریالی سیل به واحدهای کشاورزی و دام‌داری این شهرستان خبر داده بود.

بارش رگباری باران در هفته گذشته منجر به جاری‌شدن سیلاب، تعطیلی واحدهای آموزشی بخش کویرات، قطع ارتباط چهار جاده منتهی به آران و بیدگل و تخریب برخی سیل‌بندها نیز شد.

یک‌هفته قبل؛ مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان، خسارات دو شهرستان آران و بیدگل و کاشان را روی هم ۷۰ میلیارد تومان برآورد و اعلام کرده بود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.