خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۲۳:۰۸کد مطلب: 9025

دانستن حق مردم است

«صادق صدقگو» روزنامه‌نگار و مسئول طرح و برنامه جهاد کشاورزی کاشان، با انتشار تصاویری از نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در…

«صادق صدقگو» روزنامه‌نگار و مسئول طرح و برنامه جهاد کشاورزی کاشان، با انتشار تصاویری از نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در اینستاگرام خود، خواستار شفافیت در اعتبارات، بودجه و هزینه‌هایی شد که دانستن آن حق شهروندان است.

به نوشته این رونامه‌نگار، این نشست با حضور فرماندار محترم و معاونین، رؤسای ادارات، نهادها و ارگان‌های شهرستان و همچنین نماینده سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان به منظور بررسی اعتبارات، بودجه و ردیف پروژه‌های شهرستان در سال جاری تشکیل شده بود.

صدقگو در اینستاگرام خود با هشتگ #دانستن_حق_مردم_است نوشت:
«به استناد اقدام پسندیده و موثر دولت دوازدهم در راستای شفاف‌سازی و انتشار عمومی میزان اعتبارات دولتی و بودجه دستگاه‌ها و نهادها و چگونگی توزیع و یا هزینه آن، پیشنهاد می‌کنم این اقدام مثبت در مرکز استان و شهرستان‌ها نیز انجام شود.
و به منظور اطلاع همه شهروندان از میزان تخصیص اعتبارات و چگونگی توزیع و هزینه بودجه در بخش‌های مختلف؛ بودجه و اعتبارات نهادها، سازمان‌ها و ادارات کل استان اصفهان و نحوه توزیع و میزان تخصیص آن به شهرستان‌ها و همچنین چگونگی هزینه آن‌ها در ادارات، ارگان‌ها و نهادها در سامانه یا پورتالی جامع و دائمی منتشر  شود تا در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.