خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۵ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : ۰۰:۳۳کد مطلب: 14183

دانشگاه صنعتی اصفهان قهرمان بسکتبال سه نفره دانشجویان شد

تیم دانشگاه صنعتی اصفهان قهرمان نخستین دوره مسابقه‌های بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور شد. به…

تیم دانشگاه صنعتی اصفهان قهرمان نخستین دوره مسابقه‌های بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور شد.

به گزارش ایرنا، مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه کاشان عصر سه‌شنبه ۱۴ اسفندماه در حاشیه آیین پایانی این مسابقات  به خبرنگاران گفت: تیم‌های دانشگاه‌های صنعتی شریف و مازندران به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را در نخستین دوره مسابقه‌های بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور به دست آوردند.

سعید حلاج‌باشی به برگزاری ۸۰ دیدار در ۲ روز رقابت با میزبانی دانشگاه کاشان افزود: تیم‌های دانشگاه‌های شهرکرد، هرمزگان و شیراز نیز در نهایت در جایگاه‌های چهارم تا ششم ایستادند.

به گفته وی ۱۳ داور و ۸۶ ورزش‌کار در قالب ۱۷ تیم از دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، علامه طباطبایی، شهرکرد، مازندران، لرستان، هرمزگان، شیراز، فردوسی مشهد، خواجه نصیرالدین طوسی، پیام نور تهران، مرکز آموزش عالی محلات، تربیت دبیر شهید رجایی، تحصیلات تکمیلی و علوم پایه زنجان، نوشیروان بابل و کاشان در این رقابت‌ها حضور داشتند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان همچنین یادآور شد: مسابقه‌های بسکتبال سه نفره دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور نیز از ۱۹ تا ۲۲ اسفندماه به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.

دانشکده فنی شهید رجایی کاشان نیز یک‌ماه پیش میزبان جشنواره ورزشی دانشجویان دانشکده‌های فنی از سراسر کشور بود.

افزون بر سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دانشجو در دانشگاه‌ها و مرکزهای آموزش عالی دولتی و غیر دولتی کشور به تحصیل اشتغال دارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.