خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : 14:31کد مطلب: 10010

داور بین‌المللی تنیس روی میز کاشانی به بازی‌های آسیایی می‌رود

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان از حضور «حمیدرضا صباغیان» داور بین‌المللی تنیس روی میز این شهرستان برای…

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان از حضور «حمیدرضا صباغیان» داور بین‌المللی تنیس روی میز این شهرستان برای قضاوت در مسابقه‌های تنیس روی میز بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد.

جعفر بزمیان دوشنبه ۲۳ مردادماه به ایرنا گفت: حمیدرضا صباغیان به عنوان داوری بین‌المللی برای نخستین‌بار برای قضاوت در بازی‌های آسیایی به میزبانی کشور اندونزی انتخاب شده است.

وی افزود: صباغیان پیش‌تر در مسابقه‌های تنیس روی میز جوانان جهان در آفریقای جنوبی سال ۲۰۰۷، تور حرفه‌ای جهان در آلمان ۲۰۰۸، قهرمانی جهان در هلند ۲۰۱۱، المپیک ۲۰۱۲ لندن، پروتور جهانی اتریش ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا ۲۰۱۷، قهرمانی بزرگ‌سالان جهان ۲۰۱۸ در سوئد ۲۰۱۸ قضاوت کرده است.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان بیان کرد: یکی از شرط‌های لازم برای قضاوت در بازی‌های آسیایی و المپیک دارا‌بودن مدرک بین‌المللی پیشرفته «بلوبج» است و تا کنون سه نفر در کشور موفق به دریافت این مدرک شده‌اند.

مسابقه‌های قهرمانی تنیس روی میز ۲۰۱۸ آسیا در بخش‌های دوبل مختلط، انفرادی و تیمی زنان و مردان از سوم شهریور امسال به مدت یک هفته در جاکارتا (پایتخت کشور اندونزی) برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.