خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۱۶:۳۶کد مطلب: 19137

پیام‌های تیمسار منصوری به مردم:

درباره اجرای پروژه‌های رهاشده جاده گرمسار و منطقه ویژه اقتصادی از نمایندگان تعهد بگیرید

تیمسار منصوری در دو اطلاعیه جداگانه از مردم منطقه کاشان بزرگ خواسته نسبت به فعال شدن منطقه ویژه اقتصادی کاشان…

تیمسار منصوری در دو اطلاعیه جداگانه از مردم منطقه کاشان بزرگ خواسته نسبت به فعال شدن منطقه ویژه اقتصادی کاشان و اجرای پروژه جاده ملی گرمسار حساس بوده و این دو پروژه را از کاندیداها مطالبه کنند.

منصوری در یکی از اطلاعیه‌های خود با رد ادعاهای مطرح شده درباره دلیل توقف پروژه جاده گرمسار نوشته است: اخیراً بعضى از مسولان اجرایى در پاسخ توقف ۴ساله پروژه ملى جاده آران وبیدگل به گرمسار(چرم شهر)توجیهاتى همچون عدم مصوبه، باتلاقى بودن، عدم ردیف بودجه و…را مطرح کرده‌اند که هیچکدام صحیح نیست.

نماینده پیشین مردم در مجلس نوشته است: در شرایط فعلى قصد ندارم به سایر پروژه‌ها بپردازم ولى وظیفه مى‌دانم با توجه به اهمیت فوق العاده و بى‌نظیر این پروژه براى توسعه منطقه وسختی‌ها وتلاش‌هاى طاقت فرسایى که براى تصویب، اخذ ردیف بودجه و زیرسازى ٢۴کیلومترى پروژه صورت گرفته، از تک تک مردم عزیز متواضعانه درخواست نمایم که در جلسات جمعى وانفرادى از همه کاندیداهاى محترم قول و از معتمدین محترم حامى کاندیدا نیز تضمین قول بگیرند که از شروع سال آینده( ۱۳٩٩) مجدداً این پروژه راکه ردیف بودجه هم دارد( افزون بر۱۰میلیارد تومان ) فعال نمایند.

وی درباره منطقه ویژه اقتصادی نوشته است: در شرایط سخت درمجلس هشتم مصوبه مجلس اخذ شد ودر مجلس نهم مراحل واگذار ى به ایمیدرو وکلنگ زنى و تا مرحله فنس کشى جلو رفت.
این پروژه قابلیت ایجاد تحول بنیادى دراقتصاد منطقه را دارد ومى تواندبراى هزاران نفر از جوانان بیکار اشتغال ایجاد کند ویک فرصت استثنائى اقتصادى را براى کاشان رقم زندوطبعاً موجب توجه صاحبان صنایع و تولیدی‌هاى کشور به این منطقه شود.

 

متن کامل دو پبام تبمسار منصوری بدین شرح است:

بسمه تعالى
مردم شریف شهرستان کاشان
باسلام واحترام
درایام پیش رو و در جلسات انتخاباتى پروژه هاى زیادى که ناتمام مانده مورد توجه قرار مى گیرد .اگرچه همه این طرحها مهم است ولى بنظرم مهمترین پروژه کاشان در این شرایط” منطقه ویژه اقتصادى” یا (بندر خشک)است که در شرایط سخت درمجلس هشتم مصوبه مجلس اخذ شد ودر مجلس نهم مراحل واگذار ى به ایمیدرو وکلنگ زنى و تا مرحله فنس کشى جلو رفت.
این پروژه قابلیت ایجاد تحول بنیادى دراقتصاد منطقه را دارد ومى تواندبراى هزاران نفر از جوانان بیکار اشتغال ایجاد کند ویک فرصت استثنائى اقتصادى را براى کاشان رقم زندوطبعاً موجب توجه صاحبان صنایع وتولیدیهاى کشور به این منطقه شود .لذا از شما عزیزان در خواست مى کنم نسبت به این پروژه بصورت ویژه توجه واز کاندیداهاى محترم بخواهیدو قول بگیرید که از سال آینده با تکمیل زیر ساختها شاهد فعالیت صاحبان صنایع کشور در این منطقه باشیم.
خادم همیشگى شما
عباسعلى منصورى

بسمه تعالى
مردم شریف شهرستان آران وبیدگل. با سلام و احترام
اخیراًبعضى از مسولین اجرایى در پاسخ توقف ۴ساله پروژه ملى جاده آران وبیدگل به گرمسار(چرم شهر)توجیهاتى همچون عدم مصوبه ،باتلاقى بودن،عدم ردیف بودجه و…را مطرح کرده اند که هیچکدام صحیح نیست.
در شرایط فعلى قصد ندارم به سایر پروژه ها بپردازم ولى وظیفه مى دانم با توجه به اهمیت فوق العاده وبى نظیر این پروژه براى توسعه منطقه وسختیها وتلاشهاى طاقت فرسایى که براى تصویب ،اخذردیف بودجه ،و زیرسازى ٢۴کیلومترى پروژه صورت گرفته ،از تک تک مردم عزیز متواضعانه درخواست نمایم که در جلسات جمعى وانفرادى از همه کاندیداهاى محترم قول واز معتمدین محترم حامى کاندیدا نیز تضمین قول بگیرند که از شروع سال آینده( ۱۳٩٩)مجدداً این پروژه راکه ردیف بودجه هم دارد( افزون بر۱۰میلیارد تومان ) فعال نمایند .
بدیهى است ادامه توقف این پروژه آرزوى صدها ساله مردم منطقه را بر باد خواهد دادوحسرت آن همیشگى خواهد شد وآیندگان ازدست دادن این فرصت تاریخى را بر ما نخواهند بخشید، مجدداًاز تک تک شما عزیزان خواهشمندم به این موضوع بسیارمهم توجه فرمائید.
خادم همیشگى شما
عباسعلى منصورى

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.