خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۱ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 02:12کد مطلب: 10334

درخشش تیم های تکواندو و دوبل آزاد بدمینتون علوم پزشکی کاشان

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، از درخشش تیم‌های تکواندو و دوبل آزاد بدمینتون دانشگاه در سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت…

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، از درخشش تیم‌های تکواندو و دوبل آزاد بدمینتون دانشگاه در سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، دکتر حمیدرضا گیلاسی افزود: در این مسابقات، محمدامین آبکار عضو تیم تکواندو دانشگاه در وزن سوم و محمدحسین گل افشان در وزن ششم توانستند مدال برنز این مسابقات را کسب کنند.محمدامین آب

وی، در ادامه با اشاره به شرکت ۲۴ تیم دو نفره در رشته بدمینتون در این مسابقات تصریح کرد: تیم‌های دو نفره دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز و اصفهان به ترتیب مقام‌های اول و دوم و تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و کاشان به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه ادامه داد: علی زمانیان و حسین داوری عضو تیم بدمینتون توانستند در دوبل آزاد مدال برنز را کسب کنند.

سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یکم تا هشتم به‌میزبانی تبریز برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.