خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۵ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 10:36کد مطلب: 17379

در آیین پایانی جشنواره نمایش‌های آیینی از شهردار کاشان تقدیر شد

مشکات آنلاین: در آیین پایانی جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، از سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان به عنوان یکی از حامیان این…

مشکات آنلاین: در آیین پایانی جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، از سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان به عنوان یکی از حامیان این رویداد فرهنگی تقدیر شد.

به گزارش کانال رسمی شهرداری کاشان، در این آیین که در تماشاخانه سنگلجِ تهران و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از پیش‌کسوتان هنر نمایش و مسئولین برگزاری جشنواره، برگزار شد، از نفرات برتر و نمایش‌های برگزیده نیز تقدیر به عمل آمد.

برای نخستین‌بار در کشور بخشی از نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در شهری خارج از مرکز و در کاشان برگزار شد و برگزاری آن با حمایت و همراهی شهرداری کاشان همراه بود.

سعید ابریشمی‌راد در طول دو سال شهرداری خود نشان داده است توجه ویژه‌ای به هنر دارد به طوری‌که در دوره شهرداری وی تعداد فرهنگ‌سراها و سراهای محله چند برابر افزایش یافته و از طرفی توزیع این خدمات به شکل متوازن در تمامی سطح شهر بوده و منحصر به مناطقی خاص نبوده است.

 

منبع: کاشان فردا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.