خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۷ساعت : ۲۲:۳۰کد مطلب: 12186

دزدان باغ های منطقه فین دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری دزدان باغ‌های منطقه فین خبر داد به گزارش تسنیم، «سرهنگ علی پورکاوه» با اعلام دستگیری دزدان باغ‌های منطقه فین…

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری دزدان باغ‌های منطقه فین خبر داد

به گزارش تسنیم، «سرهنگ علی پورکاوه» با اعلام دستگیری دزدان باغ‌های منطقه فین کاشان اظهار داشت: پس از وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو پلیسان آگاهی شهرستان کاشان مراتب شناسایی سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی پلیسی خبر داد و افزود: ماموران کلانتری ۱۴ ناجی‌آباد کاشان پس از دریافت چند گزارش مبنی بر سرقت از باغ‌های این منطقه،  شناسایی سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند و پس از بازداشت در بازجویی‌ از این متهم تاکنون به ۳ فقره سرقت اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان بیان کرد: مبارزه قاطع با مجرمان در دستور کار جدی کارکنان این فرماندهی قرار دارد، لذا جهت پیشگیری موثر در این زمینه، هرگونه موارد مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.