خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۳:۰۲کد مطلب: 19323

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان:

دفن فوتی‌های کرونا با رعایت مبانى شرعى انجام می‌شود

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان تصمیمات اتخاذ شده در خصوص تغسیل و تدفین فوتى‌هاى مشکوک به بیماری کرونا ویروس را…

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان تصمیمات اتخاذ شده در خصوص تغسیل و تدفین فوتى‌هاى مشکوک به بیماری کرونا ویروس را اعلام کرد.

 

غلامعلی ساران اعلام کرد که صحبت‌ها و شایعات در سطح شهر مبنى بر غسل‌ندادن و یا عدم انجام مراحل شرعى براى فوت‌شدگان مشکوک به بیماری کرونا و دیگر موارد مطروحه صحت ندارد.

 

وی افزود: براى فوتی‌های مشکوک به ویروس کرونا، دقیقا مانند دیگر فوتى‌ها تمامى مراحل با رعایت مبانى شرعى و اصول بهداشتى توسط کارکنان خدوم و زحمت‌کش بخش تغسیل سازمان آرامستان‌ها انجام می‌شود.

 

ساران تصریح کرد: همه فوتى‌هایى که علت فوت آن‌ها مشکوک به بیمارى کرونا باشد، می‌بایست مطابق با مقررات در سازمان آرامستان‌ها دفن شوند و علت آن هم رعایت اصول بهداشتى توسط کارکنان آموزش‌دیده و مجهز به پوشش‌هاى ایمن و استاندارد سازمان است تا از انتقال احتمالى این ویروس به دیگران تا مقدار قابل‌توجهى جلوگیرى شود.

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های کاشان یادآور شد: بازماندگان فوتی‌های مشکوک به کرونا که مربوط به بخش‌هاى قمصر، نیاسر، برزک و شهرهاى مشکات، جوشقان قالى، کامو و چوکان باشند، می توانند متوفای خود را به منطقه خود توسط آمبولانس و کادر ویژه تدفین سازمان آرامستان‌ها منتقل کرده و با رعایت کلیه مسائل بهداشتى دفن کنند.

 

ساران خاطرنشان کرد: فوتی‌هایی که مربوط به خود شهر کاشان و کلیه مناطق وابسته مانند راوند، خزاق، طاهرآباد، فین، حسن‌آباد، لتحر و غیره باشند و فوت آنها مشکوک به کرونا باشد جهت جلوگیرى از شیوع احتمالى این ویروس و رفاه حال شهروندان عزیز مقرر گردیده در قطعه‌هاى موجود در دارالسلام دفن شوند و به هیچ عنوان مجوز خروج از محیط دارالسلام براى آن‌ها صادر نمی‌شود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.