خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 23 آبان , 1397ساعت : 08:07کد مطلب: 11725

دوازدهمین جشنواره ملی انار بادرود برگزار می‌شود

دبیر جشنواره ملی انار بادرود گفت: دوازدهمین جشنواره ملی انار بادرود از یکم تا نهم آذرماه سال جاری برگزار می‌شود….

دبیر جشنواره ملی انار بادرود گفت: دوازدهمین جشنواره ملی انار بادرود از یکم تا نهم آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.

محسن نوین‌بخت در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد: به‌منظور برگزاری هرچه بهتر این جشنواره، ۱۰ کمیته مختلف بازاریابی، فرهنگی، گردشگری، بانوان، بازی‌های بومی محلی، آموزش، کشاورزی و ارزیابی تشکیل شده است.

نوین‌بخت گفت: ۸۰ غرفه محصولات انار و مشتقات آن مانند، آش انار، کارگاه‌های سنتی تهیه رب، سرکه و ژله انار و همچنین رنگرزی سنتی با پوست انار برپا خواهد شد و همچنین غرفه‌های صنایع‌دستی شهرهای مختلف کشور هم در کنار این جشنواره برپا می‌شود.

دبیر جشنواره ملی انار بادرود، تصریح کرد: علاوه بر ایجاد غرفه‌های فروش، برپایی بازارچه محصولات کشاورزی منطقه، اجرای سرود انار و برگزاری کارگاه‌های توان‌مندسازی کشاورزان و باغ‌داران دیگر برنامه‌های این جشنواره است.

نوین‌بخت خاطرنشان کرد: برای نخستین‌بار در طول عمر جشنواره انار بادرود، در ایام برگزاری جشنواره قطار گردشگری تهران به بادرود هم فعالیت خواهد کرد و گردشگران ضمن شرکت در جشنواره انار، از بازدید از خانه‌های تاریخی، طبیعت بکر و دست‌نخورده و آثار و بناهای قدیمی بادرود بازدید می‌کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.