خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 9 آذر , 1397ساعت : 22:07کد مطلب: 12163

دومین نمایشگاه گل و گیاه کاشان

سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشان، با همکاری انجمن گل و گیاهان سنتی ایران، انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایش‌گاه‌های بین‌المللی…

سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کاشان، با همکاری انجمن گل و گیاهان سنتی ایران، انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایش‌گاه‌های بین‌المللی و شرکت بازرگانی راشاک تجارت، دومین نمایش‌گاه گل و گیاه کاشان را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی این سازمان، این نمایش‌گاه که در پارک آیت‌الله مدنی برپا شده، از یک‌شنبه ۱۱ آذر تا جمعه ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

وجود گل و گیاهان طبیعی در منزل، هزینه زیادی به دوش خانواده بار نمی‌کند، اما به طراوت، شادابی و روحیه مطلوب خانوادگی و شهری و کاهش آسیب‌ها ناشی از معضلات زندگی شهری کمک فراوان می‌کند.

از طرفی چنان‌چه پرورش گل و گیاهان تزیینی و آپارتمانی در شهر کم‌آب و کویری کاشان به یک فرهنگ تبدیل شود، نقش‌آفرینی شهروندان در تصفیه هوا، کاهش آلودگی و گسترش فضای سبز با استفاده از پس‌آب خانگی را پررنگ می‌کند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.