خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 02:15کد مطلب: 8018

دو اثر از «نسرین ارتجاعی» در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود

دو اثر داستانی «نسرین ارتجاعی» داستان‌نویس کاشانی،  در سی‌و‌یکمین نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شد. به گزارش پورتال خبری کاشان،…

دو اثر داستانی «نسرین ارتجاعی» داستان‌نویس کاشانی،  در سی‌و‌یکمین نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شد.

به گزارش پورتال خبری کاشان، «سوکیاس» دهمین اثر داستانی «نسرین ارتجایی»، مجموعه‌ای از یک‌صد داستان مینی‌مال است که با نگاهی متفاوت به عوارض روحی، روانی مردم مختلف و تعدادی از اقلیت‌های مذهبی بازمانده از دفاع هشت ساله پرداخته است.

همزمان با انتشار این کتاب، «ماجرایی که می شود آن را انکار کرد»، هشتمین اثر پژوهشی و گردآوری‌شده از این داستان‌نویس جوان و فعال فرهنگی ـ که مجموعه داستان‌هایی از نویسندگان معاصر ایرانی؛ علیرضا محمودی ایرانمهر، زهرا زواریان، حسن فرهنگی، مهدی کفاش، حمید رضا اکبری(شروه) سعید آفایی مرجان ریاحی ، سمیه یخچالی، مونا بدیعی، رها سعادت و… ـ را در بر می‌گیرد، همراه با «سوکیاس» در نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

نسرین ارتجایی، برنده جوایز ادبی معتبری مثل جایزه ادبی اصفهان و شهید حبیب غنی‌پور تهران است و سه سال است مشغول نوشتن رمان دو هزار صفحه‌ای است که زمان انتشار آن‌را بنا بر دلایلی پس از مرگ اعلام کرده‌، و در کنار آن به نگارش فصول پایانی رمان جدیدش می‌پردازد.

ارتجاعی همچنین طراح و برگزار کننده چند دوره جشنواره اینترنتی داستان کوتاه‌کوتاه دفاع مقدس هم بوده‌است.

«سوکیاس» و «ماجرایی که می‌شود آن‌را انکار کرد» به همت انتشارات هشت، صدای ادبیات مستقل چاپ، و در سی و یکمین نمایش‌گاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.