خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : 21:41کد مطلب: 19336

دو مبتلا به کرونا در اردستان از بیمارستان مرخص شدند

فرماندار اردستان گفت: بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، نتیجه آزمایش سه نفر از افراد بستری در…

فرماندار اردستان گفت: بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، نتیجه آزمایش سه نفر از افراد بستری در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان مثبت است.

 

حمیدرضا تاملی سه‌شنبه ۱۳ اسفندماه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: ۱۵ نفر بیمار مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهید بهشتی اردستان بستری شدند که نتیجه آزمایش ۶ نفر منفی بود و نتیجه آزمایش ۶ نفر هنوز اعلام نشده است.

 

وی تشریح کرد: از میان سه بیماری که نتیجه آزمایش مثبت داشتند، ۲ نفر در بیمارستان مداوا و ترخیص شدند و ادامه درمان در خانه انجام می‌شود اما یک نفر هنوز بستری است.

 

تاملی تاکید کرد: افراد با رعایت دقیق بهداشت شخصی و اجرای دستورهای اعلامی از ستاد مقابله با کرونا، از حضور در مراکز تجمع تا حد ممکن خودداری کنندت ا ان‌شاء‌الله از گسترش این بیماری در شهرستان جلوگیری شود.

 

به گفته رییس بیمارستان شهید بهشتی اردستان، یک بخش با ۱۴ تخت برای پذیرش بیماران آماده شده و امکان افزایش چهار تخت دیگر هم وجود دارد.

 

شهرستان ۴۲ هزار نفری اردستان در فاصله نزدیک به ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.