خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۲۳:۰۷کد مطلب: 8531

دیدار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان با استاندار اصفهان و معاون سیاسی استانداری

اعضای هیات رئیسه و مسئول کمیته شهرستانهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان، بعد از ظهر امروز با حضور در…

اعضای هیات رئیسه و مسئول کمیته شهرستانهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان، بعد از ظهر امروز با حضور در استانداری اصفهان، با استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار مشکات آنلاین، این دو نشست به صورت مجزا با حضور دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و سید حمید رضا طباطبایی نائینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و اعضای هیات رئیسه و مسئول کمیته شهرستانهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان، به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص حل مشکلات و اصلاح معضلات جاری در شهرستانهای استان، پیگیری مطالبات عمومی مردم خصوصاً توانمند سازی مجموعه مدیریتی و بدنه اجرایی دولت در سطح استان، برگزار شده است.

در این دیدارها که دو گروه از اعضای ارشد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان و معاون امور شهرستانهای ستاد تبلیغات انتخاباتی دکتر حسن روحانی در انتخابات سال گذشته حضور  داشته اند، موضوعات و مباحثی در راستای تقویت نقاط قوت، رفع چالش ها و اصلاح وضع موجود مطرح شده است که بر اساس بررسی های خبرنگار مشکات آنلاین، حاضرین روند این جلسات و نتایج حاصل از گفتگوها و رایزنی ها را مثبت ارزیابی کرده اند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.