خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 18:57کد مطلب: 14113

ذوالفقار برد، شهدای دهنو مساوی کرد، ستاره سرخ باخت

در هفته یازدهم دور نهایی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور، نمایندگان کاشان و آران و بیدگل به دیدار حریفان…

در هفته یازدهم دور نهایی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور، نمایندگان کاشان و آران و بیدگل به دیدار حریفان خود رفتند.

به گزارش کانال لیگ دسته سوم، از گروه نخست این رقابت‌ها، شهدای دهنو بعدازظهر امروز شنبه یازدهم اسفند ۹۷ در نوشهر به دیدار شهرداری این تیم رفت که بازی در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

در گروه دوم این رقابت‌ها نیز امروز ذوالفقار کاشان در ورزشگاه رفاه کارگران کاشان، میزبان آریا سنگسر سمنان بود که موفق شد مهمان خود را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده و بدرقه کند.

در همین چهارچوب و از همین گروه ستاره سرخ کاشان در ورزشگاه بعثت تهران به دیدار ویستا توربین تهران رفت که بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود شد.

در هفته یازدهم این رقابت‌ها شنبه ۱۸ اسفندماه شهدای دهنو، در ورزشگاه آزادی فریدونکنار به دیدار شهرداری این شهر می‌رود، ذوالفقار در ورزشگاه آبرسانی تهران به دیدار نفت ایرانیان می‌رود و ستاره سرخ در ورزشگاه شهید کوچکی سفیدشهر میزبان دارایی بندرگز است.

با این تنایج شانس ذوالفقار برای صعود بسیار خوب است و ستاره سرخ و شهدای دهنو آران و بیدگل کار مشکلی در یش دارند.

در جدول رده‌بندی گروه یک، شهدای دهنو آران و بیدگل در رده هشتم جدول قرار دارد و در گروه دوم، ذوالفقار به رده دوم جدول صعود کرد.
جدول رده‌بندی گروه دوم مرحله دوم لیگ دسته فوتبال

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.