خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, 17 آبان , 1400ساعت : 20:54کد مطلب: 20799

رئیس جهاد کشاورزی با باغداران منطقه فین دیدار کرد

کشاورزان منطقه فین، حسن آباد، یزداباد دغدغه‌های خود را مطرح کردند. نشست کشاورزان منطقه فین، با رئیس جهادکشاورزی، کارشناسان معاونت…

کشاورزان منطقه فین، حسن آباد، یزداباد دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

نشست کشاورزان منطقه فین، با رئیس جهادکشاورزی، کارشناسان معاونت حفظ نباتات و زراعت و کانون بسیج مهندسین کشاورزی و دیگر کارشناسان اداره جهادکشاورزی با فعالان حوزه کشاورزی، باغداران و دامداران منطقه درمحل اجتماعات کتابخانه کانون علی ابن باقر ع به میزبانی انجمن توسعه فرهنگی اجتماعی فین درتاریخ ۱۷آبان برگزارگردید.

دراین نشست کشاورزان مشکلات ،نقص ومعایب درحوزه کشاورزی فین ائم از نهاده های کشاورزی، آموزش و ترویج و توجهات همه جانبه ای که باید از طرف اداره جهادکشاورزی کاشان به حوزه کشاورزی منطقه شود به ویژه تغییر کاربریها و مهم تراز همه محدودیت آبیاری باغات وکم بودن سهام آب که ازمهم ترین دغدغه و گلایه های کشاورزان بود بحث و تبادل نظر شد.

این گردهمایی که به مدت چهار ساعت به طول انجامید، مقررشد کارگروهی متشکل از کشاورزان منطقه فین و حسن آباد با محوریت انجمن توسعه فرهنگی اجتماعی فین تشکیل و در اولین فرصت با حضور کشاورزان محترم موضوعات مطرح شده در جلسه اخیر دوباره بررسی شده و با نظرات کارشناسی و علمی به نتایج قابل قبول تری دسترسی پیدا شود.

 

مشکات آنلاین را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.