خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۸ساعت : 11:47کد مطلب: 16639

راه‌اندازی دستگاه کولپوسکوپی در بیمارستان کاشان

مشکات آنلاین: سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان از راه‌اندازی دستگاه کولپوسکوپی در کلینیک فوق‌تخصصی این بیمارستان خبر داد….

مشکات آنلاین: سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان از راه‌اندازی دستگاه کولپوسکوپی در کلینیک فوق‌تخصصی این بیمارستان خبر داد.

محمدرضا شریف در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کولپوسکوپی روشی برای بررسی دهانه رحم و واژن با یک ابزار جراحی به نام کولپوسکوپ است و در صورتی انجام می‌شود که نتیجه تست پاپ اسمیر غیرطبیعی باشد.

وی  از راه‌اندازی دستگاه کولپوسکوپی در کلینیک فوق‌تخصصی این بیمارستان خبر داد و عنوان کرد: برای راه‌اندازی دستگاه کولپوسکوپی حدود ۱.۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان با بیان اینکه انجام این روش اغلب برای زنانی که نتیجه غربالگری پاپ اسمیر آنان غیرطبیعی باشد توصیه می‌شود، تصریح کرد: پاپ اسمیر غیرطبیعی ممکن است علامت پیش‌سرطانی باشد که با انجام این غربالگری قبل از اینکه به کانسر تغییر یابد، درمان می‌شود.

 

منبع: ایمنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.