خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : 16:59کد مطلب: 10159

«رسول‌زاده» رئیس و «وکیل» نایب‌رئیس شورای شهر کاشان شدند

«علی رسول‌زاده» و «حسینعلی وکیل» برای یک‌سال دیگر به‌عنوان رئیس و نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر کاشان انتخاب شدند. به گزارش…

«علی رسول‌زاده» و «حسینعلی وکیل» برای یک‌سال دیگر به‌عنوان رئیس و نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر کاشان انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، نشست انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه و کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر کاشان، پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۳۰ مردادماه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر کاشان برگزار شد.

بر این اساس علی رسول‌زاده به عنوان رئیس، حسینعلی وکیل، نایب رئیس، مجید شمس، خزانه‌دار و همچنین مصطفی کردمیل و علیرضا پورعسگری به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم جلسات انتخاب و معرفی شدند.

کمیسیون‌های ۵ گانه تخصصی شورای اسلامی شهر
همچنین در نشست امروز ضمین این‌که مصوب شد کمیسیون‌های اقتصادی، برنامه و بودجه و نظارت و حقوقی تلفیق گردند، رئیس و اعضای کمیسیون‌های شورا هم انتخاب و معرفی شدند.

بر این اساس علی‌رضا پورعسگری، مجید شمس ، علی رسول‌زاده، مصطفی کردمیل و علی‌رضا مفرح به عنوان اعضا کمیسیون اقتصادی و حقوقی انتخاب شدند.

همچنین کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز از حضور اعضایی چون علی رسول‌زاده، علی‌رضا پورعسگری، علی‌رضا مفرح، مجید شمس و عفت پدرام‌فر بهره مند شد.

حسینعلی وکیل ، علیرضا مفرح، عفت پدرام‌فر، مصطفی کردمیل، و علی رسول‌زاده در مقام اعضای کمیسیون انرژی، آب و محیط زیست دومین سال دوره پنجم شورا معرفی گردیدند.

حسینعلی وکیل، علی هاشمی طاهری، مهدی ناظم رضوی، مصطفی کردمیل و علی‌رضا پورعسگری اعضای منتخب کمیسیون عمرانی و امور فنی شورا شدند

همچنین علیرضا مفرح، مجید شمس، عفت پدرام‌فر، مصطفی کردمیل و حسینعلی وکیل از جمله افرادی بودند که به عضویت کمیسیون خدمات شهری شورا درآمدند.نشست شورای شهر برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.