خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 26 تیر , 1398ساعت : 13:42کد مطلب: 16530

اضافه شدن محلات و دلیجان به گلساران

رسیدن طرح استان گلساران به مجلس دهم قابل پیش بینی نیست

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح استان اصفهان شمالی در…

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح استان اصفهان شمالی در کمیسیون شوراها و امور کشوری تصویب و در نوبت رای گیری در صحن علنی قرار گرفت، اما طرح های بسیار زیادی در صحن علنی مجلس در نوبت رای گیری است و رسیدن این طرح به مجلس دهم قابل پیش بینی نیست. مجمع نمایندگان استان اصفهان کاملا در جریان کلیات این طرح قرار دارد و می تواند با رای خود مخالفت و یا موافقت خود را در رای گیری صحن علنی مجلس مطرح کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی افزود: کلیات این طرح در کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور مورد برسی قرار گرفت و بنابر پیشنهاد نمایندگان و معتمدین شهرستان های این طرح، استان اصفهان شمالی، استان گلساران نام گرفت و همچنین شهرستان های نایین و خور و بیابانک از این طرح حذف شده و شهرستان های محلات، دلیجان، خوانسار و گلپایگان نیز به این طرح  اضافه شدند؛ برای شهرستان های گلپایگان و دلیجان در این استان فرمانداری ویژه در نظر گرفته شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ادامه داد: طبق اصل ۷۵ قانون اساسی طرح هایی که بار مالی برای دولت دارند توسط شورای نگهبان رد می شود، اما با وجود موافقت نماینده وزرات کشور و اداره اطلاعات با این طرح، برای رفع ایراد شورای نگهبان، مساعدت هیئت وزیران و رئیس جمهور لازم است تا این طرح مورد موافقت قرار گیرد.

منبع: ایمنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

یک پاسخ به “رسیدن طرح استان گلساران به مجلس دهم قابل پیش بینی نیست”

  1. فرهخآث گفت:

    این استآن گلسآران مبآرک وخجسته بآد…..تآآزآدی همه ی شهرهآی دربند خودکآمگی و فآلآنژ مرآکز استآن.ششصد استآن هم برآی توسعه ی کشور کم است.دورآن زورگویی و لفآظی و خفت گیری اص فآهآن و مشهد و اخوآز و……….همه و همه به سر آمد.پنهآن شدن در پشت قومیت و دین و امنیت بآزی و دگر حربه هآی مورد استفآده از آغآز جوم هوری و اس لآمی هم به انتهآ رسید.توسعه و رفآه در کنآر ملیت و خط تآریخی کشور همه نیآز کنون است و از مرز تآ گستره ی پآیتختی میلیآردبآشند و گسترد پآرسه تخت کیآن گستر, همه در یک هدف غآیی جآی گرفتنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.