خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۴:۳۳کد مطلب: 16553

رشد ۴.۲ درصدی مراجعین نزاع ، استان اصفهان رتبۀ سوم

در بهار امسال ۱۵۳ هزار و ۸۸۵ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور مراجعه کردند، این آمار در…

در بهار امسال ۱۵۳ هزار و ۸۸۵ مصدوم نزاع به مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور مراجعه کردند، این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین نزاع ۱۴۷ هزار و ۶۷۵ نفر بود، ۴.۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، از کل مراجعین نزاع در سه ماهه امسال ۱۰۴ هزار و ۲۸۸ نفر مرد و ۴۹هزار و ۵۹۷ نفر زن بودند.

همچنین در این مدت استان های تهران با ۲۵ هزار و ۷۴۹،‌ خراسان رضوی با ۱۲ هزار و ۹۷۳، اصفهان با ۱۱ هزار و ۳۶۲ نفر بیشترین و استان های ایلام با ۷۴۹، خراسان جنوبی با ۹۹۸ و بوشهر با یکهزار و ۱۴۸ نفر کمترین آمار مراجعین نزاع را داشته اند.

بر اساس این گزارش در خرداد ماه امسال نیز آمار مراجعین نزاع ۵۴ هزار و ۸۳۴ نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییر چندانی نداشته و در مقایسه با دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

در بهار امسال، استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین و استان های ایلام ، خراسان جنوبی و بوشهر کمترین آمار مراجعین نزاع را داشته اند

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.