خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۷ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 21:27کد مطلب: 12094

رفتن مدیر با سابقه کاشانی؛ آمدن مدیر غیربومی

برخی شنیده‌های مشکات آنلاین از تلاش بعضی افراد برای انتصاب مدیری غیربومی به سمت مدیریت امور برق شهرستان کاشان حکایت…

برخی شنیده‌های مشکات آنلاین از تلاش بعضی افراد برای انتصاب مدیری غیربومی به سمت مدیریت امور برق شهرستان کاشان حکایت دارد.

گفته می‌شود علیرضا عرب‌بیگی پس از استعفا از سمت مدیر امور برق کاشان، به سمتی جدید تحت عنوان “مدیر امور برق شمال استان اصفهان” منصوب و مدیری غیربومی که چند سال پیش هم قرار بوده مدیر امور برق کاشان شود، اما با مخالفت شدید ابوالفضل صدراییه فرماندار وقت، انتصاب وی وتو، و نهایتا منتفی شده، جایگزین او می‌شود.

انتصاب این مدیر در شرایطی انجام می‌شود که در امور برق دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شخصیت‌های توان‌مند و با تجربه بومی برای تصدی این پست وجود دارند.

زمانی زیلوچیان مدیر وقت امور برق کاشان با حفظ سمت، عضو هیأت مدیره توزیع برق استان اصفهان بود، اما امروز غیربومی‌ها  درصدد تصاحب کرسی مدیر امور برق کاشان هستند!

این انتصاب سومین جابه‌جایی است که در مدت کوتاه حضور علی‌اکبر مرتضایی در سمت فرمانداری کاشان انجام می‌شود.

پیش از این که مدیران اسبق ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجدداً به این سمت‌ها منصوب شدند.

پرسش مهم از آقای «مرتضایی قهرودی»، که به نطر فعالان سیاسی پسوند “قهرودی” نام خانوادگی وی در انتخابش به سمت فرمانداری کاشان موثر بوده، این است موضع ایشان در برابر این تغییر و جابجایی چیست؟ و آیا وی وظیفه ندارد تا برای انتصاب مدیران لایق بومی و آشنا با منطقه تلاش کند؟

و مهم‌تر آن‌که آیا اصلا آقای فرماندار در جریان جا‌به‌جایی‌ها هستند یا تصمیمات توسط گروه‌های خارج از سیستم مدیریت دولتی در کاشان گرفته می‌شود و وی صرفاً ناظر اجرای آن تصمیمات است؟

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.