خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۳۹۵ساعت : ۱۰:۰۳کد مطلب: 1363

اطاعت از پدر و مادر را رها نکنید

رهبر انقلاب به نامه دانش آموزان کلاس اول مدرسه حافظ روستای سن سن پاسخ داده و به آنها توصیه کردند…

رهبر انقلاب به نامه دانش آموزان کلاس اول مدرسه حافظ روستای سن سن پاسخ داده و به آنها توصیه کردند اطاعت از پدر و مادر را رها نکنند.

 

۱۴  دانش آموزان سن سنی در پایان جشن الفبا، در نامه ای  به آیت الله خامنه ای از ایشان خواسته  بودند آنها را نصحیت کنند.

 

رهبر انقلاب در پاسخ به درخواست دانش آموزان سن سن نوشتند: باید سعی کنید که هم تحصیل علم و هم تقوا و طهارت معنوی و هم اطاعت از پدر و مادر را هرگز رها نکنید.

 

دانش آموزان کلاس اولی روستای سن سن از رهبر خواسته بودند نامه آنها را به دست خط خودشان پاسخ دهند.

 

در قسمتی از نامه یکی از این دانش آموزان آمده است: من هر وقت شما را در تلویزیون می بینم، دلم می خواهد که روزی با شما از نزدیک دیدار داشته باشم و من درس هایم را می خوانم تا فرد مفیدی برای ایران باشم.

 

کوثر زیلویی دانش آموز دبستان قرآنی علوی نوشته است: دلم می خواهد هیچ بیماری در دنیا نباشد و از خدا می خواهم شما هم همیشه سالم و شاداب باشید و در آخر شما عزیز دلم را به امام زمانم می سپارم.

 

یکی دیگر از کلاس اولی های کاشان نوشته است: امروز درس «هـ» را یاد گرفتم و خیلی شاد شدم زیرا می توانم بنویسم رهبر مهربان جهان و سلام بر رهبر خوبم.

 

زهرا سادات صمدیان در نامه خود نوشته است: من از خدا می خواهم تا فرج امام زمان (عج) شما زنده و سلامت باشید و پرچم رهبری جهان را به دست امام زمان (عج) بدهید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.