خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۲:۵۲کد مطلب: 19317

درخواست نظام پزشکی کاشان از امام جمعه کاشان؛

روحانی به بیمارستان‌ها بفرستید

رئیس نظام پزشکی کاشان خواستار حضور روحانیون در کنار بیماران کرونایی و کاهش استرس پرسنل درمانی شد.   به گزارش حوزه، دکتر مژگان…

رئیس نظام پزشکی کاشان خواستار حضور روحانیون در کنار بیماران کرونایی و کاهش استرس پرسنل درمانی شد.

 

به گزارش حوزه، دکتر مژگان صحت، رئیس نظام پزشکی کاشان، در نامه‌های جداگانه‌ای از آیت‌الله نمازی، نماینده ولی‌فقیه در کاشان؛ دکتر مروجی، رئیس دانشگاه علوم پرشکی کاشان و همچنین دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور درخواست کرد تا روحانیان برای کمک به بیماران و کاهش استرس پرسنل درمانی، به صورت تمام‌وقت در بخش‌های تنفسی مراکز درمانی شهرستان کاشان حضور داشته باشند.

 

متن نامه‌های ارسالی به این شرح است:

 

با سلام و احترام

 

برای اپیدمی پیش آمده خواهشمند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید، با توجه به استرس بالای بیماران تنفسی و تأثیر مثبت ایجاد آرامش در سیر درمان بیماران با توجه به تراکم بخش‌ها و حجم کاری پرسنل درمانی، جهت کمک به این بیماران و همین طور کاهش استرس پرسنل درمانی در هر بخش تنفسی، یک روحانی به صورت تمام وقت حضور داشته باشد تا همچون همیشه، روحانیون در سخت‌ترین شرایط، همراه مردم رنج کشیده ایران باشند.

 

مسلماً گان و وسایل حفاظت شخصی همچون پرسنل در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت و مطمئنا در اجر اخروی پرستاری از بیمار شریک خواهند بود.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.