خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : ۱۴:۲۱کد مطلب: 14166

روزنامه‌نگار کاشانی برگزیده نخستین جشنواره کشوری «نیرو و رسانه»‌

عبدالمجید رفیعی برزکی روزنامه‌نگار کاشانی در نخستین جشنواره کشوری «نیرو و رسانه» جایگاه سوم گزارش‌نویسی را از آن خود کرده و…

عبدالمجید رفیعی برزکی روزنامه‌نگار کاشانی در نخستین جشنواره کشوری «نیرو و رسانه» جایگاه سوم گزارش‌نویسی را از آن خود کرده و لوح تقدیر خود را از وزیر نیرو دریافت کرد.

به گزارش کیوسک کاشان، در این جشنواره گزارش «قنات سفیدآب دست دعا در ابروها فرو برده است» نوشته رفیعی و منتشرشده در ماهنامه بهشت پنهان رتبه سوم را از آن خود کرد.

عبدالمجید رفیعی برزکی در یک دهه گذشته در فواصل متفاوت دو ماهنامه «بهشت پنهان» و «جوان کویر»‌ را سردبیری می‌کرد و مدیریت اجرایی و انجام کارهای مقدماتی چاپ تا انتشار و حتی توزیع آن‌ها را با جدیت انجام می‌داد.

وی همچنین در شکل‌گیری بخشی از نیروهای رسانه‌ای امروز کاشان، حول ماهنامه بهشت پنهان نقش ارزشمندی داشته است.

دغدغه «آب» و بحرانی که بیش از سایر نقاط ایران گریبان دشت کویری کاشان را گرفته، یکی از مهم‌ترین بخش دغدغه‌های رسانه‌ای این روزنامه‌نگار بوده و هست و با همین رویکرد وب‌سایت بی‌آبی در کاشان از سوی وی طراحی شد اما هزینه بالا و دغدغه‌های دیگر باعث شد این کار نیمه‌تمام رها شود.

رفیعی در حال حاضر در بخش روابط عمومی سازمان آب و فاصلاب کاشان مشغول کار است و دوره کوتاهی در دوره فرمانداری ابوالفضل صدراییه و حمیدرضا مومنیان مسئول روابط عمومی فرمانداری کاشان بود.

از رفیعی کتاب «هنر شورایی» با نگاهی به فرصت‌ها و آسیب‌های شوراهای اسلامی منتشر شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.