خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۱ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 19:50کد مطلب: 10523

رونمایی از سامانه اینترنتی مشاوره کسب و کار در کاشان

سامانه اینترنتی مشاوره کسب و کار با حضور مهدی حسین نژاد مدیر عامل و عضو هیات‌مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون…

سامانه اینترنتی مشاوره کسب و کار با حضور مهدی حسین نژاد مدیر عامل و عضو هیات‌مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون کشور در کاشان رونمایی شد.

به گزارش تسنیم، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان در آیین رونمایی از این سامانه با اشاره به این‌که ۸۰۰ کسب و کار جدید در این سامانه معرفی شده است افزود: این سامانه مشاوره‌های کسب و کار و استعدادیابی شغلی انجام می دهد.

حسن رمضانی اضافه‌کرد: کاشان دارای ۱۰۶ هزار نفر فعال در بخش اشتغال از جمله صنعت و خدمات در عرصه تعاون شهرستان است که ۵۲ هزار نفر جمعیت بیمه تامین اجتماعی هستند.

به گفته وی در این شهرستان ۱۵۰۰ واحد صنفی و ۹۰۰ کارگاه،۲۸۷ شرکت تعاونی با ایجاد ۴۶۰۰ شغل مستقیم در شهرستان کاشان وجود دارد.

رمضانی با تاکید بر این‌که جمعیت بانوان و دانش‌آموختگان دانشگاهی بیشترین گزینه‌های جویای کار هستند یادآور شد: جمعیت متقاضیان کار بانوان رشد ۳۵ درصدی داشته است.

سامانه اینترنتی مشاوره کسب و کار کاشان به آدرس www.bhiran.com نخستین مرکز مشاوره کسب و کار شهرستان‌های شمال استان اصفهان است که تمامی مشاوره‌های کسب و کار و استعداد‌یابی شغلی از صفر تا صد در آن تدوین شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.