خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۱ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 15:54کد مطلب: 13579

«زیرگذر کاشان» ایمن و روان‌سازی ترافیک را به ارمغان می‌آورد

وزیر راه و شهرسازی، کریدور زیرگذر کاشان، را عامل روان‌سازی ترافیک و ارتقای ایمنی عبور و مرور این شهر معرفی…

وزیر راه و شهرسازی، کریدور زیرگذر کاشان، را عامل روان‌سازی ترافیک و ارتقای ایمنی عبور و مرور این شهر معرفی کرد.

محمد اسلامی در حاشیه آیین کلنگ‌زنی کریدور زیرگذر کاشان،گفت: این پروژه موجب می‌شود هم ترافیک عبوری داخل شهر به راحتی مسیر خود را روان دنبال کند و هم باعث می‌شود که شهروندان در حاشیه در معرض آسیب قرار نگیرند.

وی، با بیان اینکه در شرایط کنونی هم مردم محلی و هم رهگذران دچار مشکل هستند گفت: تقاطع غیرهمسطح یکی از گزینه‌های مناسب برای حل چنین مشکلاتی است که هم موجب روان‌سازی و ایمن‌سازی می‌شود و هم عامل رونق کسب و کار و زندگی مردم می‌گردد.

وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به عقد قرارداد اجرای این پروژه با قرارگاه خاتم بیان کرد: انتظار می‌رود این پروژه طبق زمان‌بندی اجرا شود.

اسلامی در خصوص برنامه حضور خود در فرودگاه کاشان نیز متذکر شود: در فرودگاه کاشان پروازها برقرار شده است به دنبال آن هستیم که پروازهای این مجموعه را توسعه بدهیم و مدیریت وبهره برداری از آن را اصلاح کنیم.

وزیر راه و شهرسازی در راس یک هیئت همراه و برای گشایش چند پروژه و بررسی مسائل و مشکلات راه‌ها و محورهای واصلاتی، به کاشان سفر کرده است.

پروژه زیرگذر کاشان، بزرگ‌ترین پروژه شهری است که به طول ۱۸۰۰ متر در مسیر کریدور شمال به جنوب کشور و از میان یکی از شریان‌های اصلی شهر کاشان رد می‌شود.

این پروژه در طول مسیر خود چهار تقاطع غیر همسطح برای دسترسی‌های شهری خواهد داشت و به پیش‌بینی شهرداری کاشان احداث آن حدود ۲ سال به طول خواهد انجامید.

مقدمات این طرح از حدود یک‌ماه پیش با تخریب برخی از موانع در مسیر و انتقال درختانی که امکان جابه‌جایی آن‌ها به پارک دیگری بود، آغاز شده و عملیات رسمی آغاز پروژه امروز با حضور وزیر کلنگ زده و آغاز رسمی شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.