خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : ۲۱:۴۴کد مطلب: 14091

ساداتی‌نژاد به حزب جدید احمدی‌نژادی‌ها پیوست

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به همراه تعدادی از وزرای دو دوره ریاست‌جمهوری محمود احمد‌ی‌نژاد حزب…

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به همراه تعدادی از وزرای دو دوره ریاست‌جمهوری محمود احمد‌ی‌نژاد حزب «کانون دانشگاهیان ایران» را تاسیس کردند.

به گزارش رویداد حزب کانون دانشگاهیان ایران چند چهره موثر اصول‌گرا از جمله محمدمهدی زاهدی وزیر علوم احمدی‌نژاد، سید محمد حسینی وزیر ارشاد احمدی‌نژاد، هاشم داداش‌پور مدیر وزارت علوم احمدی‌نژاد، رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات  احمدی‌نژاد، صادق خلیلیان وزیر کشاورزی احمدی‌نژاد، محمد عباسی وزیر ورزش احمدی‌نژاد، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان، عباس مقتدایی نماینده سابق اصفهان، قاسم جعفری، محمدرضا مرندی، عبدالرضا سیف، اقبال شاکری، فرهاد جوانمردی، عباس قربانی، جعفر قادری، فاطمه واعظ جوادی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست احمدی‌نژاد و بردارزاده آیت‌الله جوادی آملی، محمد حسین قائد شرف، رضا صابری، علی‌اکبر متکان، محمد مهدی اسماعیلی و سید جواد ساداتی‌نژاد در شورای مرکزی این حزب قرار گرفتند.

به این ترتیب می‌توان این حزب را نزدیک‌ترین تشکیلات به دولت احمدی‌نژاد قلمداد کرد.

سید جواد ساداتی‌نژاد مدتی در دوره احمدی‌نژاد معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری بود.

برخی از چهره‌هایی که در این لیست نام‌شان آمده، هنوز وفاداری خود را به احمدی‌نژاد جسته و گریخته حفظ می‌کنند و برخی نیز با او فاصله گرفته‌اند.

اما با این‌حال در میان این چهره‌ها خبری از وزرایی که شدیدا با احمدی‌نژاد بعد از پایان دوره ریاست‌جمهوریش زاویه پیدا کردند نیست.

همچنین از برخی از چهرهای خیلی نزدیک به احمدی‌نژاد هم در این لیست خبری نیست.

با این وصف به نظر می‌رسد این‌ها اغلب نه حاضر بوده‌اند عضویت احزاب فعال اصول‌گرا به راحتی بپذیرند، و یا احزاب اصول‌گرای فعال هم علاقه‌ای به پذیرش این‌ها نداشته‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.