خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 20:30کد مطلب: 8637

سارقی که راننده را بی‌هوش کرده و قصد سرقت محموله ۲ میلیاردتومانی آن‌را داشت بازداشت شد

مأموران انتظامی شهرستان کاشان یک سارق جاده‌ای را که راننده تریلر را مسموم و بی‌هوش کرده و قصد سرقت محموله…

مأموران انتظامی شهرستان کاشان یک سارق جاده‌ای را که راننده تریلر را مسموم و بی‌هوش کرده و قصد سرقت محموله ۲۰ میلیارد ریالی آن را داشت، دستگیر کردند.

سردار “مهدی معصوم بیگی” فرمانده انتظامی استان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران انتظامی “مشکات” شهرستان کاشان حین گشت زنی در آزادراه “امیرکبیر” به یک دستگاه تریلر که کنار محور پارک شده بود مشکوک و برای بررسی بیشتر وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل متوجه شدند، راننده خودرو بی‌هوش است و فردی قصد دارد محموله این تریلر را که مواد اولیه شرکت ذوب‌آهن بود را سرقت کند که توسط ماموران دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: این سارق در مسیر تحت عنوان مسافر سوار خودرو می‌شود و در ادامه راه اعتماد راننده را جلب و با خوراندن نوشیدنی مسموم او را بی‌هوش می‌کند و قصد سرقت محموله را داشته که با حضور به‌موقع مأموران ناکام ماند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به انتقال راننده خودرو به بیمارستان تصریح کرد : متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی به مراجع قضائی تحویل و ارزش محموله توسط کارشناسان ۲۰ میلیارد ریال برآورد شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.