خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 19:29کد مطلب: 9015

ساعت کار در شهرستان کاشان در ماه‌های تیر و مرداد یک‌ساعت زودتر آغاز می‌شود

ساعت کار ادارات شهرستان کاشان به استثنای بخش‌های قمصر، نیار و برزک، از اول تیر تا آخر مردادماه، یک‌ساعت زودتر…

ساعت کار ادارات شهرستان کاشان به استثنای بخش‌های قمصر، نیار و برزک، از اول تیر تا آخر مردادماه، یک‌ساعت زودتر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار کاشان با اعلام این خبر؛ افزود: به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی در فصل تابستان، مطابق مصوبه هیئت محترم دولت، مناطقی که دمای بالاتر از ۴۵ درجه دارند، ساعات شروع و پایان کار ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر مؤسسات عمومی غیردولتی را به ساعت ۰۶:۳۰ صبح تا ١٣:٣٠ تغییر می‌دهند؛ بنابراین شهر کاشان و بخش مرکزی آن مشمول این مصوبه هستند.

وی این تغییر ساعات را منحصر به ماه‌های تیر و مرداد دانسته و اضافه کرد: با توجه به اقلیم نسبتاً معتدل نواحی کوهستانی کاشان، بخش‌های قمصر، نیاسر و برزک از تغییر ساعات کار اداری مستثنی شده و زمان فعالیت ادارات آن‌ها به روال عادی خواهد بود.

معاون استاندار در پایان ضمن تاکید بر اصلاح الگوی مصرف، از عموم شهروندان درخواست نمود با صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق، دولت را در تامین انرژی و پیشگیری از خاموشی یاری کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.