خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 20:13کد مطلب: 11275

سالن‌های ورزشی کاشان مدیریت مناسبی ندارند

رئیس هیئت والیبال کاشان گفت: شهرستان کاشان دارای ۴۷ سالن ورزشی است اما هیچ‌کدام مدیریت مناسبی ندارد. به گزارش پورتال…

رئیس هیئت والیبال کاشان گفت: شهرستان کاشان دارای ۴۷ سالن ورزشی است اما هیچ‌کدام مدیریت مناسبی ندارد.

به گزارش پورتال خبری کاشان، «حسن فتاحی» در نشست روئسای هیئت‌های ورزشی کاشان که به مناسب هفته تربیت‌بدنی، در سالن کنفرانس شهید شکرریز مجموعه ورزشی شهید ناصر فکری کاشان برگزار شد، گفت: در شهرستان کاشان ورزش‌کار با استعداد و زیرساخت‌ ورزشی خوبی وجود دارد.

وی اظهار داشت: سالن‌های ورزشی کاشان نیازمند مدیریت واحدی است تا بتوانند هیات‌هایی را که نیازمند زمان ورزش هستند، حمایت کنند تا از هیئت والیبال و فوتبال تقاضای سالن نکنند.

فتاحی از نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس و سرپرست فرمانداری کاشان خواست برای افزایش اعتبارات ورزشی شهرستان با مقامات بالادستی و وزارت ورزش در ارتباط و تعامل با یکدیگر باشند.

وی اختصاص یک‌میلیارد تومان برای یک‌سال ورزش کاشان را ناچیز خواند و تاکید کرد: در صورت فشار مسئولان کاشان به وزارت ورزش، اعتبارات ورزش کاشان افزایش خواهد یافت.

رئیس هیات والیبال کاشان در ادامه خواستار تکمیل سالن ورزش شهید شکرریز کاشان شد و افزود: پروژه‌ای مانند سالن شهید شکرریز کاشان به‌عنوان یک پروژه ملی در کشور نادر و بی‌نظیر است.

فتاحی همچنین خواستار احقاق حقوق ورزش‌کاران ملی‌پوش کاشانی شد و افزود: سرنجی قهرمان پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا شد، اما استان اصفهان حاضر نیست نامی از کاشان برده شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.